Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Gegužės 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 31123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 10 10
Valdantieji pamina demokratijos principus

Valdančiųjų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Jurgis Razma Seimo opozicijos lyderiui Valentinui Mazuroniui oficialiai atsakė, kad užsienio reikalų ministrui Audroniui Ažubaliui ir teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui priekaištų dėl Baltarusijos Respublikos valdžios institucijoms suteiktų duomenų apie laisvės gynėją Alesį Beliackį neturi, todėl neturi pagrindo paremti ir galimas ministrų interpeliacijas.

„Tokia valdančiųjų frakcijų pozicija, kai jie šiame incidente nemato nieko keisto ir neteisėto, iš tiesų kelia abejonių dėl kai kurių politikų požiūrio į demokratiją. Akivaizdu, kad konservatoriai ir visi valdantieji apie demokratiją kalba viena, o daro visai ką kita. Toks jų atsakymas dėl ministrų atsakomybės tik parodė, kad jie ne tik neskatina jų prisiimti asmeninę kaltę, juo labiau, kad A.Beliackio byla jau pasiekė teismą, bet ir gina galimai neteisėtus ministrų veiksmus", ‑ teigė opozicijos lyderis, frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas V.Mazuronis.

 

Į valdančiuosius praėjusią savaitę opozicinių frakcijų atstovai oficialiai kreipėsi, norėdami sužinoti ar juos tenkino šių ministrų Seimui pateikti paaiškinimai, kokiomis aplinkybėmis Baltarusijos Respublikos valdžios institucijoms buvo suteikti duomenys apie laisvės gynėją A. Beliackį, ir ar, jų nuomone, šie ministrai tinkami toliau eiti savo pareigas. Opozicijos lyderiai ketina siūlyti atstatydinti šiuos ministrus, todėl teiravosi, ar valdantieji juos paremtų.