Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 10 21
V. Mazuronis: „A. Sekmoko tarnystė elektros importuotojams vis akivaizdesnė“

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas ir opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis sako, kad pastaruoju metu Energetikos ministro A. Sekmoko tarnystė elektros importuotojams į Lietuvą tampa vis akivaizdesnė, o valdantieji, visiškai nekreipdami į tai dėmesio, tik patvirtina savo tikrąją politiką kuo labiau atitolinti Lietuvos energetinę nepriklausomybę.

„Ministro prieš keletą dienų pasirašytas įsakymas, kuriuo nustatomos mažesnės elektros energijos gamybos kvotos termofikacinėse elektrinėse reiškia ne tik tai, kad mažėjant elektros gamybai Lietuva bus priversta vis daugiau elektros energijos importuoti iš Rusijos bei kitų valstybių, bet ir tai, kad dalies miestų gyventojams pabrangs šiluma", - sakė V. Mazuronis.

Politiko teigimu, tokiu savo sprendimu ministras tik dar kartą parodė, kad jam svarbesni ne Lietuvos žmonių interesai, bet tarnystė verslo struktūroms, kurių dalis gali būti itin glaudžiai susijusi ir su konservatoriais.

„A. Sekmokas ne tik dar kartą apsimelavo, aiškindamas, jog daro viską, kad šiluma būtų pigesnė, bet ir toliau tęsia Lietuvai pražūtingą politiką, naikindamas šalies galimybes ir siekį pačiai pasigaminti kuo daugiau elektros energijos. Suprantama, šiandien šiek tiek nelogiškai atrodo, kad elektrą Lietuva gamina brangiau, negu ją perka iš užsienio, tačiau kas gali garantuoti, kad po metų kitų tik nuo elektros importo priklausomoje tapusia Lietuvoje elektros pardavėjai neužgiedos du ar tris kartus didesnės kainos?", - nuogąstavo opozicijos lyderis Seime, „tvarkiečių" frakcijos vadovas V. Mazuronis.