Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 02 17
Jaunimo aktyvistas - prieš melą ir korupciją

 

       „Negaliu būti abejingas jaunimui kuris neišgali susimokėti už mokslus, už senjorus kurie žeminami mažiausiomis pensijomis, negaliu būti abejingas melui ir korupcijai", -- išvardija kandidatuoti paskatinusias priežastis Darius Čeponas, savivaldos rinkimuose dalyvaujantis partijos Tvarka ir teisingumas sąraše Nr. 140.Darius Čeponas - vienas iš aktyvaus partijos Tvarka ir teisingumas jaunimo gretų. Partijos vadovybė siekia, kad rinkimuose dalyvautų kuo daugiau jaunimo, nes jauni žmonės gali įnešti naujų idėjų, pasiūlyti nestandartinių sprendimų. Darius nedelsdamas priėmė kvietimą dalyvauti rinkimuose į Vilniaus miestos savivaldybės tarybą.

 

       „Šiais metais nusprendžiau dalyvauti savivaldos rinkimuose, nes partijos gretose esu jau ne naujokas ir norėjau išmėginti savo jėgas politikos srityje. Atstovauju jaunimo gretas kadangi tai pakankamai apleista žmonių grupė kuriai reikia dėmesio. Tikiuosi, kad mano bendraamžiai, kurie yra nusivylė esama situacija, basuos už mane, aš einu į politiką siekdamas teigiamų pasikeitimų", -- teigė D.Čeponas.

 

       Šalia savęs mačiau puikius pavyzdžius tokius kaip Vilniaus tarybos narys Gediminas Rudžionis, taip pat jaunimo atstovas Anatolijus Larionovas ir Paulius Paulionis - tai aktyvūs partijos nariai, kurie ir paskatino mane išbandyti savo jėgas politikoje.

 

       Pasak jo, vilniečiams šiuo metu aktualiausios trys problemos: kelių remonto ir priežiūros darbai, nes vairuotojai priversti važinėti duobėtomis gatvėmis, taip pat kasmet žiemos metu nepaliaujamai kylančios nepagrįstos kainos už šildymą bei užimtumo jaunimui trūkumas, kuris skatina nusikalstamumą bei emigraciją.Pastaroji problema, pasak Dariaus Čepono, dažnai nepagrįstai nustumiama į šalį. „Jauni žmonės nori aktyvios veiklos, nori atskleisti savo sugebėjimus ir tobulėti įvairiose srityse - nuo mokslo iki sporto. D.Čeponas įsitikinęs: „Jei mes nesukuriame efektyvios jaunimo užimtumo programos, jauni žmonės ima mokytis gyvenimo daugiabučių laiptinėse, atitinkamai negauna aukšto išsilavinimo ir sunkiai randa darbą. Jei norime turėti išsilavinusią, darbingą ir turtingą jaunąją kartą, dabar reikia pasirūpinti jaunimu".

 

       Pasak jo, bėgant metams keičiasi tik politikų ir seimūnų pavardės, o situacija nesikeičia, atvirkščiai - blogėja.

 

       „Lietuvos piliečiai jau praradę viltį ir tikėjimą, kad kada nors bus geriau. Priežastis to aiški, nėra kuo pasitikėti. Galbūt jau laikas parodyti pasitikėjimą jaunimo gretoms. Juk jaunimas - šalies ateitis. Ne kas kitas kaip tik jaunimas yra aktyvūs visuomenės gyvenime, pilni minčių ir energijos, nestokojam entuziazmo", -- mano jaunas politikas.

 

       D.Čepono tikslas - atstovauti žmonių interesams, įsiklausyti juos ir padėti iš visų jėgų. Žmonėms turi būti suteikta pilna teisė valdyti šalį kurioje gyvena.

 

Dariaus Čepono dosje:

 

Gimė 1986 m. liepos 12 d., Vilniuje.

 

Baigė Vilniaus Antano Vienuolio gimnaziją.

 

Šiuo metu VPU studentas. Studijuoja ekonomiką ir vadybą (bakalauras).

 

Mokslus derina su darbu, nes eina UAB įmonės „DmTi" direktoriaus pareigas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas narys nuo 2007 m.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas jaunimo lygos narys, jaunimo poskyriaus pirmininko pavaduotojas.

 

Domisi literatūra, Vilniaus miesto istorija, mėgsta aktyvų laisvalaikį ir keliones.