Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2011 11 07
Artūro Zuoko, Viktoro Uspaskicho ir konservatorių pažadai liko tik pažadais
Visi prisimename konservatorių vyriausybės Energetikos Ministro - Arvydo Sekmoko pažadus, kad šiluma ir elektra tikrai nebrangs, o gal net ir atpigs 15%. Ypač tai dažnai girdėjome prieš rinkimus, bet ką mes girdime šiandien ? Šiandien mes girdime, kad atpigimo tikrai nebus, o priešingai - brangs.

 

Taip pat prisiminkime rinkiminius A. Zuoko ir V. Uspaskicho pažadus, kad Vilniuje šiluma atpigs net 20%. Kas įdomiausia, šios dvi politinės jėgos šiuo metu yra valdančioji Vilniaus mieste, bet šildymas taip pat pabrango, pabrango karštas ir šaltas vanduo.. Kaip galima balsuoti už tuos, kurie šneka tik tuščius žodžius ir svaidosi pažadais ?

 

Šiuo metu labai laukiu žadėtųjų 6500 litų atlyginimo už darbą, apie kuriuos taip įtikinamai šnekėjo A. Zuokas.

 

Nežinau kas laukia šią žiemą tų žmonių, kurie gauna mažiausias algas, ką darys pensininkai, kuriems neužtenka net ant maisto, o apie bedarbius baisu net pagalvoti! Kartais atrodo, kad kažkokios jėgos, apie kurias mes nieko negirdime, nori, kad būtų kuo daugiau blogai gyvenančių, kad kuo daugiau išeitų į gatves, kad būtų kuo daugiau nuo valdžios priklausomų piliečių.

 

Žmonės, nereikškite savo pasitikėjimo politikais, kurie moka tik kalbėti ir žadėti. Juk tik mes, rinkėjai, sudarome jiems puikiausias sąlygas dirbti jų šiltose vietose, tad už tą pasitikėjimą jie turėtų sudaryti mums puikias sąlygas, tačiau taip nėra. Juk jie negalvoja apie paprastus žmones, jie galvoja tik apie tikslo pasiekimą - šiltą kėdutę, o paskui tas pats užburtas ratas: rinkimai, pažadai, kadencijos pabaiga, vėl pažadai... ir taip kasmet.

 

P.S. Valdininkai yra žmonių tarnai. Gal vertėtų mažinti algas mūsų tarnams, nes blogai dirba, o kai kurie iš jų uždirba net 10 kartų daugiau nei mes.

 

LAIKAS KEISTIS IR KEISTI.