Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2011 11 08
V.MAZURONIS: AR I. DEGUTIENĖ NEDANGSTO GALIMŲ NUSIKALTĖLIŲ?
Šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis, reaguodamas į viešoje erdvėje kilusias diskusijas, susijusias su frakcijos seniūno pavaduotoju, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininku Kęstu Komskiu, kreipiasi į Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę, kviesdamas nedangstyti galimų nusikaltėlių net jeigu jie kišenėje nešioja Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų partijos nario bilietą.

 

„Gerbiama Pirmininke, Jūsų veiksmai, bandant nuversti Antikorupcijos komisijos pirmininką Kęstą Komskį, vien už tai, kad jis ir jo vadovaujama Komisija per daug priartėjo prie galimų nusikaltimų, kuriuose „šmėžuoja" Jūsų partijos narių ir vadovų veidai, nesuprantami. Jūsų ir Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko A. Salamakino šie bendri veiksmai, siekiant žlugdyti Antikorupcijos komisijos darbą, yra ne kas kita kaip bandymas dangstyti galimus nusikaltėlius", ‑ kalbėjo Seimo narys V. Mazuronis.

 

 

Frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas bei opozicijos lyderis V. Mazuronis stebisi, kad Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų partijos garsūs pareiškimai, jog viena prioritetinių jų veiklos krypčių ir siekių yra būtent kova su šešėline ekonomika, prieštarauja Seimo Pirmininkės veiksmams. Anot parlamentaro, I.Degutienei tai nedaro garbės nei kaip Seimo Pirmininkei, nei kaip vienai iš partijos vadovių. Todėl V. Mazuronis I. Degutienę kviečia grįžti prie Lietuvos žmonėms svarbių klausimų sprendimo ir pagaliau liautis dangstyti galimus su nusikalstama veika susijusius asmenis bei trukdyti tai daryti Antikorupcijos komisijai.