Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 11 09
V. Mazuronis atsiprašė emigrantų už Seimo pirmininkės I .Degutienės komentarus
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Valentinas Mazuronis frakcijos vardu šiandien atsiprašė visų Lietuvos emigrantų, gyvenančių ir dirbančių užsienio valstybėse dėl juos žeidžiančių Seimo pirmininkės Irenos Degutienės komentarų. Savo atsiprašymą jis perdavė Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybos pirmininkei R. Narušienei ir visiems šiomis dienomis Lietuvoje vykstančio Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžio dalyviams.

 

„Jau nekalbant apie tai, kad ne tik teisės aktai garantuoją laisvą piliečių judėjimą, kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti savo gyvenimo ir darbo vietą. Abejonė tokiu pasirinkimu ar net pasmerkimas tikrai nedaro garbės tai darančiam asmeniui, juo labiau - politikui, užimančiam aukštas pareigas valstybėje", - sakoma atsiprašyme.

 

V. Mazuronis, įvertindamas, kad Lietuvos piliečių išvykimą iš tėvynės visam laikui ar laikinam terminui sąlygoja daugybė ekonominių bei socialinių veiksnių, įvairios aplinkybės ir situacija ne tik šeimoje, bet ir valstybėje, kviečia visus Seimo narius kuo greičiau baigti tuštokus ginčus dėl pilietybės nuostatų.

 

„Pagrindinė emigracijos priežastis šiandien yra prasta ekonominė situacija valstybėje. Pridėję ranką prie širdies, taip pat turėtume atsiprašyti visų išvykusiųjų, kad padarėme ne viską, jog ta ekonominė situacija valstybėje būtų geresnė. Tad konkrečiais sprendimais ir pasiūlymais, svarstydami kitų metų biudžetą, prisidėkime prie valstybės valdymui skirtų lėšų mažinimo, verslo ir inovacijų skatinimo, platesnių galimybių dirbti ir uždirbti piliečiams sudarymo", - sako „tvarkiečių" seniūnas Seime V. Mazuronis.