Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2011 11 14
IŠRINKTAS NAUJAS PARTIJOS TVARKA IR TEISINGUMAS JAUNIMO LYGOS PIRMININKAS

Šeštadienį vykusiame partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lygos ataskaitiniame susirinkime buvo išrinktas naujas lygos pirmininkas. Juo tapo Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

Naujasis Jaunimo lygos pirmininkas susirinkusiesiems kalbėjo apie vieningą darbą, apie veiklą, kurioje jauni žmonės, nepriklausomai nuo to, ar vėliau jie taps politikais, ar ne, būtų visuomeniškais ir supratingais. Kalbėdamas apie ateinančių metų planus, parlamentaras dalijosi savo įžvalgomis dėl galimybių 2012 metų Seimo rinkimuose bent trims ar keturiems Jaunimo lygos atstovams tapti Seimo nariais. R. Žemaitaičio manymu, svarbiausia suprasti, kad jaunatviška energija, veržlumas ir maksimalizmas turėtų derėti su patirtimi. Kadangi partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lygos nariams šiuo metu dar trūksta patirties, ją būtina kaupti, o tai galima padaryti tik kruopščiu darbu bei nuolatiniu, glaudžiu bendravimu su vyresniais kolegomis, turinčiais ne vienerių metų politinę patirtį. Parlamentaras patikino, jog yra vienas iš tų nedaugelio jaunų žmonių, kuris be garsių politikų ar įtakingų asmenų protekcijos, o tik sunkiu, atsidavimo reikalaujančiu darbu vos dvidešimt septynerių metų tapo Seimo nariu, todėl ir dabar yra pasiryžęs investuoti nemažai laiko ir jėgų, jog partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lyga visuomenėje būtų žinoma kaip perspektyvi organizacija.

Konferencijoje pasisakė ir Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Davainis, kuris susirinkusiems pabrėžė, jog partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lyga yra dar palyginus labai jauna organizacija, todėl jos nariams reikia kruopščiai, atsakingai dirbti, taip įrodant visuomenei, jog Jaunimo lyga galima pasitikėti.

Susirinkimo metu taip pat buvo išrinkta ir naujoji Jaunimo lygos valdyba, kurią sudarys dešimt jaunų, aktyviai veiklai nusiteikusių žmonių.