Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 11 16
„TREČIOJI RESPUBLIKA“ KELIĄ Į LIETUVĄ PRADĖJO NUO SUVALKIJOS
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas bei partijos rinkimų štabo nariai pradėjo susitikimų su partiečiais maratoną. Pirmasis - pokalbiai su Sūduvos karšto partijos skyrių pirmininkais, kandidatais į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose bei Šakių rajono partiečiais įvyko Lukšiuose. Gražų Šakių rajono miestelį, kuriuo nenuilstamai rūpinasi ir puošia seniūnas Vidas Cikana, pavakarę papuošė ir oro balionas su partijos Tvarka ir teisingumas logotipu. Susitikime su partijos skyrių Marijampolės apskrityje pirmininkais bei kandidatais vienmandatėse rinkimų apygardose partijos pirmininkas R. Paksas akcentavo, kad šiais metais partija kaip niekad anksti pradeda ruoštis rinkimams. Jis prašė kandidatų vienmandatėse apygardose itin gerai išanalizuoti rinkimų programos, kuri pavadinta „Trečioji Respublika" projektą, pateikti pasiūlymus, įrašyti savo pastabas bei konkrečias regiono gyventojams aktualias problemas.

 

„Mūsų programos pagrindiniai akcentai yra tiesioginė demokratija, socialinis teisingumas bei patriotiškumas bei tautiškumas. Tai trys stulpai, aplinkų kuriuos ir turėtų suktis valstybės ir jos piliečių gyvenimas. Tai būtent tos trys kertinės ašys, ant kurių turėtų būti statoma turtinga, įtakinga, žmonių valdžios ir jų gerovės valstybė Lietuva", - kalbėjo R. Paksas.

 

Šiltai partijos vadovą, Prezidentą R. Paksą pasitikę Šakių skyriaus nariai pirmiausiai įteikė jam didžiulį sūrį, partijos Šakių skyriaus pirmininkas Kęstutis Gudelevičius, pradėdamas susitikimą, pasidžiaugė, kad per porą metų skyrius nuo trisdešimties šiandien jau išaugo iki beveik trijų šimtų narių. „Tai rodo, kad partijos nuostatos, skelbiamos idėjos ir veiksmai yra priimtini žmonėms, būtent joje jie mato galimybes siekti kitokio valstybės gyvavimo, kitokio visuomenės interesų atstovavimo valdžios institucijose", - sakė skyriaus pirmininkas.

 

R. Paksas, kalbėdamas apie motyvus, kodėl žmonės šiandien neturėtų būti abejingi dėl neteisingų, visuomenę skurdinančių ir valstybei kenkiančių valdžios sprendimų, paminėjo situaciją, kurioje atsidurti gali kiekvienas. „Įsivaizduokime, po daugelio metų mūsų anūkai paklaus: „Seneli, ką tu padarei, kad Lietuvoje mums gyventi būtų gera ir saugu? Paklaus gal tada, kai dviejų šimtų kilometrų trikampyje stovės trys atominės elektrinės? Todėl ir šiandien dėl valstybės ir kiekvieno jo žmogaus, dėl vaikų ir anūkų ateities turime dirbti taip, kad sugebėtume sąžiningai ir be gėdos jausmo atsakyti į šį klausimą", - sakė „tvarkiečių" lyderis, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

 

Partiečiai taip pat šiltai sutiko ir partijos kandidatę rinkimuose į Seimą šioje vienmandatėje rinkimų apygardoje, Seimo narę Onutę Valiukevičiūtę. „Sakoma, jog į tą patį upelio vandenį niekada negali įbristi. Tačiau aš, kaip tikra suvalkietė, mėgstu griauti mitus ir tai dar kartą įrodau kandidatuodama gimtajame rajone, - sakė Seimo narė, - Toks gyvenimas mūsų netenkina ir tam, jog jis keistųsi reikia daugiau partijos Tvarka ir teisingumas narių Seime", - sakė kandidatė, juokaudama, kad anksčiau tiek gėlių iš karto yra gavusi tik už dainavimą.