Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 11 21
VILNIAUS TARYBOS „TVARKIEČIŲ“ INICIATYVA – KREIPIMASIS Į PREZIDENTĘ DĖL GALIMAI NESKAIDRIŲ SAVIVALDYBĖS SANDĖRIŲ
Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje vadovas Bronius Cicėnas Prezidentūroje užregistravo keturiolikos savivaldybės tarybos narių kreipimąsi į šalies vadovę D. Grybauskaitę dėl galimai neskaidrių Vilniaus miesto savivaldybės ir bendrovės „City Service" sandorių.

 

Kartu su keturiais „tvarkiečiais" savivaldybės taryboje kreipimąsi pasirašė ir dešimt konservatorių frakcijos narių.Tarybos narių teigimu, jiems įtarimą kelia su minėta bendrove pasirašytos savivaldybės sutartys dėl mokyklų ir darželių šildymo bei karšto vandens tiekimo.

 

 

Pasak B. Cicėno, dalis tarybos narių, gindami viešą interesą, į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų bei Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybas kreipėsi dar vasaros viduryje.

 

 

„Tačiau iš Generalinės prokuratūros jokio atsakymo nesulaukėme, o kitos dvi institucijos atsisakė atlikti tyrimą. Dėl šios priežasties tarybos nariai ir nutarė kreiptis į šalies vadovę. Juk Prezidentė skiria svarbiausių valstybės teisėsaugos institucijų vadovus. Todėl mes ir kreipiamės į ją, prašydami atkreipti dėmesį į šių institucijų galimą neveiklumą", - sakė tarybos narys.

 

 

Politiko įsitikinimu, savivaldybės ir vienos privačios įmonės sandoriai dėl darželių ir mokyklų šilumos ūkio priežiūros turi korupcinio susitarimo požymių ir minėtas sutartis teisėsaugos institucijų atstovai privalo tinkamai išnagrinėti ir įvertinti.