Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 11 23
PREZIDENTAS R. PAKSAS: „KRETINGA GRAŽĖJA NE DIENOMIS, BET VALANDOMIS“
Taip apie gražų ir jaukų Žemaitijos miestelį, nuo Lietuvos pajūrio nutolusį tik keliasdešimt kilometrų, neslėpdamas nuostabos, vieną penktadienio pavakarę pokalbio su Kretingos rajono meru Jonu Kubiliumi metu ištarė Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas. Tą popietę Kretingą taip pat papuošė ir partijos Tvarka ir teisingumas simboliu - ereliu - pasidabinęs karšto oro balionas. Kartu su partijos lyderiu Kretingoje taip pat lankėsi pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Kamblevičius, pavaduotojas, Seimo narys Kęstas Komskis.

 

Susitikimo Kretingos rajono savivaldybėje metu pasidžiaugta darniai rajono gyventojų labui dirbančia koalicija, aptarti būsimi savivaldybės projektai, diskutuota apie vietos savivaldos problemas, rajono gyventojams rūpimus dalykus ir vietos valdžios galimybes geriau spręsti savivaldybės gyventojams kylančias problemas.

 

Vėliau partijos vadovybė susitiko su partijos Klaipėdos apskrities skyrių pirmininkais ir šiame regione kandidatuojančiais partijos kandidatais vienmandatėse apygardose rinkimuose į Seimą 2012 metais Artūru Razbadausku, Lina Šukyte, Gediminu Onaičiu, Natalija Istomina, Aldona Steponkiene, Jolita Vaickiene. Kandidatai bei skyrių pirmininkai kalbėjo apie organizacinius pasirengimus rinkimų kampanijai, diskutavo apie partijos programos „Trečioji Respublika" projektą.

 

Jis vėliau pristatytas ir Kretingos rajono partijos skyriaus visuotinio susirinkimo metu. Pagrindiniai būsimos „tvarkiečių" rinkimų į Seimą programos akcentai: socialinis teisingumas, energetinė nepriklausomybė ir tiesioginė demokratija.