Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 11 26
„Tvarkiečiai“ dėl „Snoro“ bankroto inicijuoja Seimo tyrimo komisiją

Šiandien ryte į neeilinį partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumo posėdį susirinkę jo nariai pavedė partijos frakcijai Seime inicijuoti parlamentinės tyrimo komisijos dėl „Snoro" bankroto sudarymą. „Įvertinant situacijos rimtumą ir vertinant naujausius duomenis apie padėtį Vyriausybės nacionalizuotame banke kyla pakankamai daug klausimų, į kuriuos atsakymus kuo operatyviau ir turėtų rasti Seimo komisija. Prezidiumo narių vertinimu, ji visų pirma būtų savotiškas kontrolės ir garanto instrumentas, kad gyventojų lėšų grąžinimas iš bankrutavusio banko būtų vykdomas kuo operatyviau ir vienodai teisingai visiems ūkio subjektams.", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

 

Politiko teigimu, kitas klausimas, kurį turėtų išnagrinėti komisija - ar bankų priežiūros sistemai nereikia naujų teisės aktų ar senųjų pakeitimo, kad galimoms kritinėms situacijoms šalies finansų rinkoje būtų operatyviai ir laiku užkirstas kelias.

 

„Nenormalu, kad šiandien Lietuvos žmonės vėl atsidūrė panašioje situacijoje kaip prieš penkiolika metų. Kad tokie dalykai nesikartotų, privalome įvertinti asmenis ir institucijas, dėl kurių neveikimo ar prasto darbo kyla tokie dalykai", - kalbėjo R. Paksas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Seime seniūno V. Mazuronio teigimu, šiandien nuo ryto frakcijoje jau rengiamas dokumento tekstas dėl laikinosios tyrimo komisijos sudarymo. „Jį parengus, Seimo narius iš karto kviesime pasirašyti", - sakė politikas, kuris įsitikinęs, kad tokios komisijos sudarymas yra neišvengiamas.