Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2011 12 08
V. Mazuronis: Pritardami iš tiesų prabangos mokesčiams, reikalaujame ir progresinių

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis sako, kad „tvarkiečių" frakcija Seime galėtų pritarti Seimo pirmininkės I. Degutienės siūlomiems prabangos mokesčiams, bet toks pritarimas būtų neatsiejamas nuo „tvarkiečių" reikalavimo pritarti jų pateiktam įstatymų projektų paketui, kurių dėka Lietuvoje atsirastų progresiniai mokesčiai.

 

„Taip, mes už naują mokestį, jeigu jis iš tiesų bus socialiai teisingas ir iš tiesų bus apmokestinami prabangos daiktai, o ne gyvenamas namas ar šeimos naudojamas automobilis. Tačiau vien šiuo mokesčiu šalies biudžeto problemos išspręstos nebus. Mes manome, kad Lietuvoje nedelsiant reikia įvesti progresinių mokesčių sistemą ir jau seniai Seime esame pateikę įstatymų paketą ne tik dėl šio mokesčio, bet ir gaunamų didžiulių palūkanų, kitų šimtais tūkstančių ir milijonais skaičiuojamų gaunamų pajamų apmokestinimo", - sakė V. Mazuronis.

 

 

Politiko teigimu, valdantiesiems šiandien nereikėtų išradinėti dviračio ir per naktį ar dvi kurti įstatymų dėl progresinių mokesčių, bet pasinaudoti „tvarkiečių" pateiktais įstatymų projektais.

 

„Kai savo pritarimą po mūsų pasiūlymų dėl progresinių mokesčių išsakė ir socialdemokratai, jeigu tam pritaria ir konservatoriai, radus politinį sutarimą, Seime nebelieka jokių kliūčių tokį įstatymą priimti", - kalbėjo V. Mazuronis.