Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 12 08
V. Mazuronis: Pritardami iš tiesų prabangos mokesčiams, reikalaujame ir progresinių

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis sako, kad „tvarkiečių" frakcija Seime galėtų pritarti Seimo pirmininkės I. Degutienės siūlomiems prabangos mokesčiams, bet toks pritarimas būtų neatsiejamas nuo „tvarkiečių" reikalavimo pritarti jų pateiktam įstatymų projektų paketui, kurių dėka Lietuvoje atsirastų progresiniai mokesčiai.

 

„Taip, mes už naują mokestį, jeigu jis iš tiesų bus socialiai teisingas ir iš tiesų bus apmokestinami prabangos daiktai, o ne gyvenamas namas ar šeimos naudojamas automobilis. Tačiau vien šiuo mokesčiu šalies biudžeto problemos išspręstos nebus. Mes manome, kad Lietuvoje nedelsiant reikia įvesti progresinių mokesčių sistemą ir jau seniai Seime esame pateikę įstatymų paketą ne tik dėl šio mokesčio, bet ir gaunamų didžiulių palūkanų, kitų šimtais tūkstančių ir milijonais skaičiuojamų gaunamų pajamų apmokestinimo", - sakė V. Mazuronis.

 

 

Politiko teigimu, valdantiesiems šiandien nereikėtų išradinėti dviračio ir per naktį ar dvi kurti įstatymų dėl progresinių mokesčių, bet pasinaudoti „tvarkiečių" pateiktais įstatymų projektais.

 

„Kai savo pritarimą po mūsų pasiūlymų dėl progresinių mokesčių išsakė ir socialdemokratai, jeigu tam pritaria ir konservatoriai, radus politinį sutarimą, Seime nebelieka jokių kliūčių tokį įstatymą priimti", - kalbėjo V. Mazuronis.