Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 12 08
Europos Parlamento nariai gyrė Utenos šilumininkus

Utenoje lankęsi Europos Parlamento nariai prezidentas Rolandas Paksas ir Juozas Imbrasas su palyda - Vilniaus miesto savivaldybės tarybos „tvarkiečių" frakcijos seniūnu Broniumi Cicėnu ir partijos „Tvarka ir teisingumas" pirmininko pirmuoju pavaduotoju Vytautu Kamblevičiumi apžiūrėjo termofikacinės elektrinės statybą, kalbėjosi su Utenos šilumos tinklų vadovais ir susitiko su savo partijos nariais. Vos tik atvykę į Uteną ir susitikę su rajono savivaldybės tarybos nariu bei partijos „Tvarka ir teisingumas" Utenos skyriaus vadovu Osvaldu Katinu, svečiai pasuko į vieną moderniausių Utenos rajone įmonių - Utenos šilumos tinklus. Svečius pasitikęs įmonės vadovas Gintaras Diržauskas pakvietė pasivaikščioti po įmonės teritoriją, kurioje šiuo metu vyksta garsi ne tik Utenoje, bet ir šalyje termofikacinės elektrinės statyba. Įvertinę platų statybos mastą ir perėję šilumininkų koridorius, visi susirinko direktoriaus pavaduotojo Geniaus Jurgelėno kabinete. Svečius domino įmonės perspektyva ir šilumos kaina, energetinė priklausomybė.

Prezidentas R. Paksas pagyrė uteniškius, kad jie nepasidavė kažkada vykdytai privatizacijai, arba liaudyje skambiai vadinamai „prichvatizacijai", ir visas šilumos ūkis liko pavaldus savivaldybei. Šiuo metu beveik 100 proc. akcijų valdanti rajono savivaldybės taryba gali objektyviau spręsti šilumos ūkio problemas, todėl šildymo kaina - viena mažiausių šalyje. Susitikime aptartos ir kitos Lietuvos šilumos ūkio problemos.Po apsilankymo Utenos šilumos ūkyje partijos „Tvarka ir teisingumas" vadovai susitiko su Utenos apskrities skyrių pirmininkais ir 2012 metų vienmandatinių apygardų kandidatais į LR Seimą. Pasak Utenos skyriaus vadovo O. Katino, susitikimo metu buvo kalbama apie kiekvieno kandidato pasiruošimą rinkimams ir organizacinius rinkimų štabų darbus. Partijos pirmininkas R. Paksas paprašė kandidatų atidžiai išanalizuoti partijos rinkimų programos „Trečioji Respublika" projektą bei teikti siūlymus, aktualius Utenos regiono gyventojams. Vėliau partijos vadovybė ir LR Seimo narys Algimantas Dumbrava dalyvavo Utenos rajono skyriaus visuotiniame susirinkime, kur skyriaus pirmininkas O. Katinas pristatė skyriaus veiklos ataskaitą. Buvo kalbama apie skyriaus narių nuveiktus darbus ir pasiekimus, artimiausius planus, informuojama apie Utenos rajono savivaldybės tarybos narių Osvaldo Katino ir Vaido Lankausko veiklą taryboje.

Susitikimo metu skyriaus pirmininkas O. Katinas pranešė, kad partijos Utenos rajono skyriaus narių skaičius pasiekė 200. „Tarp uteniškių didėja palaikančiųjų partiją skaičius, ypač svarbu, kad daugiau nei trečdalį skyriaus narių sudaro aktyvus ir veržlus jaunimas", - „Utenos dienai" sakė partijos skyriaus vadovas. Susitikimo su partiečiais pabaigoje, įteikdamas rožę ir simbolinę dovanelę, prezidentas R. Paksas pasveikino 200-ąją Utenos skyriaus narę, 19 metų studentę Laurą.Prezidentas R. Paksas sustikime su partiečiais Utenoje kalbėjo apie politinę bei ekonominę situaciją Lietuvoje ir būtinybę siekti permainų, numatytų partijos rinkimų programos „Trečioji Respublika" projekte, kuriame apibrėžtos nuostatos: tiesioginė demokratija, socialinis teisingumas, energetinė nepriklausomybė, patriotiškumas. Europarlamentaras prisiminė ir vieną iš aktualiausių paskutinių dienų problemų - banko „Snoras" bankrotą ir jo nacionalizavimą. Prezidento R. Paksas įsitikinęs, kad Vyriausybė privalo garantuoti, jog banko problemos būtų išspręstos su mažiausiais nuostoliais indėlininkams bei visuomenei.

Vytautas RIDIKAS, laikraščio "Utenos diena" redaktorius