Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 12 11
Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės skyriaus ataskaitinė rinkiminė konferencija

Šiandien gruodžio 11 dieną 14 val. įvyko Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės skyriaus ataskaitinė rinkiminė konferencija, kurios metu buvo aptarta skyriaus veikla per šiuos metus. Konferencijoje dalyvavo Šeškinės skyriaus delegatai, kurie pareiškė didžiulį susirūpinimą dėl dabartinės ekonominės ir socialinės vilniečių situacijos. Buvo diskutuota apie dideles šilumos kainas, apie planuojamą mokesčių didinimą, apie slegiančią bedarbystę, menkinančias žmogaus orumą socialines pašalpas.

Buvo pristatyti Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Gedimino Rudžionio darbai vilniečiams, jo kova su Rubikono monopolinėmis šilumos tiekimo įmonėmis. Šis Vilniaus savivaldybės tarybos narys aktyviai lanko vilniečius ir gelbsti juos, sprendžiant problemas, talkina kuriant bendrijas, konsultuoja kitose srityse. Gediminas Rudžionis pabrėžė, kad pagrindinis skyriaus tikslas yra ginti gyventojų viešąjį interesą. Ypatingai tai tampa aktualu ekonominės krizės ir nuolatinių kainų augimo akivaizdoje.

Šioje konferencijoje dalyvavo Seimo narys Almantas Petkus, kuris pasidalino savo patirtimi darbe su vilniečiais, kuriant naujas bendrijas ir sprendžiant kitus skausmingus eiliniams žmonėms klausimus. Gerbiamas partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Prezidento Rolando Pakso pirmasis pavaduotojas Almantas Petkus pabrėžė, kad padorumas, teisingumas ir atsakomybė liks mūsų pagrindiniais principais, ginant ir atstovaujant vilniečių interesams.

Reikia pažymėti, kad 2011 metais aktyviai dirbo skyriaus jaunimo poskyris, kuris organizavo akcija kartu su Baltijos Cirku. Buvo sukurta galimybė 60 žmonių iš socialiai remtinų šeimų apsilankyti cirko pasirodymuose. Šeškinės skyriaus jaunimo poskyrio pirmininkas A. Larionovas susisiekė su socialiniais darbuotojais, kurie pateikė sąrašus socialiai remtinų šeimų, kuriose gyvena vaikai. Taigi, vaikai kartu su tėveliais galėjo stebėti cirko pasirodymą.

Konferencijos metu buvo perrinktas Šeškinės skyriaus pirmininkas Gediminas Rudžionis ir jo pavaduotojai Anatolijus Larionovas, Vytautas Gražys ir Juozas Černiauskas.

Konferencijos foto akimirkos

Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės skyriaus atsakingoji sekretorė