Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2011 12 13
R. Paksas: „Būkite drąsūs savo svajonėms ir nebijokite rizikuoti“

Gruodžio 7 dieną į Žemaitiją atvykę partijos Tvarka ir teisingumas atstovai vienu šūviu nušovė du zuikius - po apsilankymo Šiaulių miesto ligoninėje „tvarkiečiai" nuvyko į netoliese esantį praeityje buvusį stiprų partijos kraštą Joniškį. Po kūrybingo ir puikaus Edmundo Grigaliūno, kuris Joniškyje subūrė trečią pagal dydį Lietuvoje skyrių, į šias atsakingas pareigas stojusi Edita Rudienė turiningai ir pro labai menišką prizmė Prezidentui Rolandui Paksui lyg naujai nušvietė trisdešimt devyniais kilometrais nuo Šiaulių nutolusį miestelį.

 

„Kiek iš jūsų norėtų tapti lakūnais? - paklausė prezidentas sulaukdamas vienos iškeltos rankos. - O kiek norėtų būti prezidentais? Kaip matau prezidento specialybė daug populiaresnė už lakūno, - besišypsodamas ir bene penkiolika kartų daugiau pakeltų rankų prieš save matydamas konstatavo partijos pirmininkas. - Neklausykite ką sako mokytojai, neklausykite, ką sako tėvai - būkite drąsūs savo norams ir siekiams. Nebijokite rizikuoti ir jums tikrai pasiseks!" - Joniškio meno mokyklos mokiniams linkėjo Rolandas Paksas ir iš mokyklos direktoriaus Vitolio Žuko gavo neseniai palaidoto talentingo mokytojo Andrėjaus Znojevo vienetinį dankdarbį.

 

Nuaidėjus paskutiniems akordams teko užgauti rimtesnes stygas. Pokalbyje su direktoriumi, kuriame dalyvavo ir Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis, buvo diskutuojama Joniškio meno mokyklos perspektyvos klausimais - sunerimta dėl mažėjančio mokinių skaičiaus bei sunkiai išgyventi verčiančia valstybės krepšelių sistema. Prieš išeidami „tvarkiečiai" dar kartą dėkojo už tokį malonų priėmimą ir linkėjo toliau išlaikyti tokį aukštą meno lygį Joniškyje.

 

Vėliau partijos valdyba susitiko su miesto skyriaus partiečiais. Susirinkime, kuriame buvo pristatytas kanditatas į Joniškio ir Akmenės vienmandatę apygardą Ramūnas Bitinas, partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Kamblevičius labai geru žodžiu užsiminė apie anapilin išėjusį Edmundą Grigaliūną ir palinkėjo tokios pats sėkmės, pasak V. Kamblevičiaus „kruopščiai ir labai atsakingai dirbančiai", Editai Rudienei.

 

„Dirbkime taip, jog ateityje mūsų anūkams paklausus, ką mes padarėme, kad dabar šalyje būtų gyventi geriau, mes neraudonuotume, o sąžiningai ir drąsiai pasakytume apie savo nuveiktus darbus, - joniškėnams savo požiūrį į darbą išsakė R. Paksas, - Mūsų partijos programoje aiškiai matosi trys gijos - socialinis teisingumas, sveikas nacionalizmas bei tiesioginė demokratija. Lietuvai to reikia. Dirbkime vardan Jos", - kritišką požiūrį į valdančiuosius ir tikėjimą geresne šalies ateitimi išsakė europarlamentaras.