Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2011 12 19
R. PAKSAS: „MES – NE TA OPOZICIJA, KURIOS PAGALBOS TIKISI PREMJERAS“

Partijos Tvarka ir teisingumas frakcija Seime neketina palaikyti valdančiųjų siūlomo kitų metų šalies biudžeto projekto. „Mes - ne ta opozicija, kurios pagalbos tikisi premjeras A. Kubilius. Partija Tvarka ir teisingumas griežtai pasisako prie naujus mokesčius, kad ir kokiu vardu jie būtų vadinami ir neketina balsuoti nei už kitų metų valstybės biudžeto projektą, nei už jį lydinčius įvairių įstatymų projektus", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

 

Politiko teigimu, visi paskutinėmis dienomis gimę konservatorių vadovaujamos koalicijos pasiūlymai dėl naujų mokesčių niekuo nesiskiria nuo pirmųjų, naktiniais vadinamų, sprendimų.

 

„Valdantieji ir toliau tęsią savo pasirinktą Lietuvos ekonomikai pražūtingą politiką, savo negebėjimo valdyti valstybės problemas bandydama išspręsti labiausiai socialiai pažeidžiamų sluoksnių sąskaita. Negana to, kad daugelis šeimų nežinia kaip žiemą išgalės susimokėti už šildymą, Seimo valdantieji tylomis ketina vidutiniškai tris kartus padidinti mokestį už iš žemės gelmių išgaunamą geriamąjį vandenį", - į bandymą pakeisti mokesčio už žemės gelmių naudojimą tarifus atkreipė dėmesį Europos Parlamento narys.

 

R. Pakso teigimu, per tris metus net per pėdą nepriartėta prie svarbių sveikatos ir socialinės srities, valstybės valdymo reformų, verslo skatinimo.

 

„Visa vyriausybės veikla - balansavimas dėl išlikimo valdžioje, savo sprendimais priešinant vieną visuomenės grupę su kita. Tvarka ir teisingumas visuomet pasisakė prieš tokią politiką ir už ją niekada nebalsuos", - sakė „tvarkiečių" lyderis R. Paksas.