Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 12 21
Šiltasis lapkritis atnešė nelogiškai dideles kainas. Kas bus toliau?

Kadangi dabar jau gruodžio mėnesio vidurys, turbūt daugelis jūsų jau matėte savo sąskaitas už šildymą. Aš apstulbau atidaręs sąskaitą ir pamatęs žymiai didesnius skaičius, tokiu oru kaip dabar - pliusinė temperatūra ir jokio sniego, negu buvo praeitą žiemą, kur buvo didelis šaltis. Taigi kur logiškumas? O visi tik ir džiaugėsi, kad orai vis dar mus lepina, mat jei nėra šalčių nebus ir didelių sąskaitų. Deja, sąskaita didelė, neišsivaizduoju kokia ji bus, kai orai tikrai atšals...

Visi žinome, kad ponas Artūras Zuokas ir Darbo partija mums žadėjo 20% mažesnes sąskaitas už šildymą, bet koks gi rezultatas šiandien?! Nesuprantu kodėl A. Zuokas ar V. Uspaskichas neatsiprašė mūsų - vilniečių, už savo pažadų neištesėjimą ir už tai, kad Vilniaus energiją atidavė į Dalkijos rankas, kuri ir diktuoja šiandienos kainas. Taip ir kyla klausimas, ar ne to ir siekė ponas A. Zuokas ir jo koalicijos partneriai?

Aš ne energetikas, bet tikrai negaliu suprasti kodėl Vilnius moka didesnius mokesčius negu kiti miestai. Juk dujų kaina vienoda visoje Lietuvoje! Gaila, kad Vilniaus meras nenori paaiškinti vilniečiams kodėl taip yra.

Lietuvoje naujienų netrūksta. Kaip sakant, kaip diena taip naujiena. Artėja didžiosios metų šventės, visi ruošiasi, perka dovanas, puošia eglutes... Šioms šventėms ruošiasi ir Vilniaus meras. Ar žinote, kad A. Zuoko koalicijos sprendimu Kalėdiniai eglutei, kuri puikuojasi rotušės aikštėje ir visų Kalėdinių renginių suma siekia 830 000Lt. Kilnus ir gražus tikslas, bet būtų dar gražesnis jei ši suma neviršintų praeitų metų sumos, kuri yra tris kartus mažesnė. Be to, kur tie renginiai? Nes kaip suprantu, už tokią sumą galima būtų rengti renginius mažų mažiausiai visus savaitgalius. Tokios sumos švaistomos vėjais ir niekam tai nerūpi. Niekas tuo nesidomi, niekas nebaudžia ir netikrina kur tie pinigėliai nuplaukia.

Manau reikėtų būti kuklesniems ir bent prieš šventes paslėpti godumo jausmą. Artėja nauja krizės banga, vėl girdim apie naujus mokesčius ir panašius dalykus, tačiau tai niekam nerūpi, pinigai švaistomi kaip tik nori. Už tokius pinigus geriau darytų labdaras ir akcijas labiausiai skurstantiems gyventojams, o tokių yra ir dar padaugės po tokios žiemos. Ir kodėl gi žmonėms atrodo, kad geriau valdžioje turtingas, mat jis mažiau vogs nei paprastas žmogus, balsuoja už tuos kurie daug žada ir daug save viešina, bet nežiūri į tuos, kurie ateina padėti ir kovoti. Tačiau tokie žmonės ilgai valdžioje neužsilieka, kadangi trukdo įgyvendinti planams tų, kurie mėgsta vogti ir meluoti. Tik naujos mintys ir naujos idėjos gali atgaivinti Lietuvą. Primenu, kad už visus šiandienos priimtus sprendimus atsakingi: Artūro Zuoko ir Vilniaus koalicija, Darbo partija, Lietuvos socialdemokratų partija, Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas"

Partija Tvarka ir teisingumas

Anatolijus Larionovas