Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 01 27
Dėl šilumos ūkio nuomos sutarties nutraukimo „tvarkiečiai“ Vilniaus valdantiesiems įteiks ultimatumą
Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos vadovas Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Bronius Cicėnas šiandien savivaldybės tarybos nariams, sudarantiems valdančią daugumą, ketina įteikti reikalavimą dėl savivaldybės šilumos ūkio nuomos sutarties nutraukimo.

 

„Tvarkiečiai" reikalauja, kad kiekvienas tarybos narys pasirašytų prašymą merui A. Zuokui reikalaudamas sušaukti neeilinį posėdį dėl nuomos sutarties nutraukimo ir šilumos tiekimo perėmimo į savivaldybės rankas. Vardinius tokio prašymo blankus su konkrečia pavarde tarybos narys kolegoms ketina įteikti posėdžio pradžioje.

 

 

„Kiekvienas savivaldybės tarybos narys pirmame posėdyje davė priesaiką sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Būtent apeliuodami į šiuos dalykus, mes reikalaujame, kad kiekvienas valdančiosios daugumos tarybos narys tinkamai atstovautų rinkėjų, o ne „rubikonininkų" interesus. Net mažam vaikui aišku, kad jeigu būtų paklausta miestiečių nuomonės ir žiūrėta jų interesų, šilumos ūkis privatininkui niekada nebūtų išnuomotas. Bet jei jau taip atsitiko, tai visų miesto gyventojų interesas yra tą sutartį nutraukti, o tarybos nariai kaip žmonių rinkti atstovai, tą interesą ir turi įvykdyti", - sakė tarybos narys.

 

 

R. Cicėno teigimu, jei valdantieji nesutiks pasirašyti dėl neeilinio tarybos posėdžio sušaukimo, prieš tokius tarybos narius bus imamasi visų teisės aktais leistinų politinės kovos veiksmų. „Matysime, kokios veiklos formos bus pasirinktos, jos gali būti įvairios, tenka tik apgailestauti, kad su kolegomis reikia kalbėtis ultimatumo kalba", - sakė „tvarkiečių" frakcijos Vilniaus savivaldybėje vadovas B. Cicėnas