Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 02 06
SEIMO NARIAI SUSITIKO SU ŠAKIŲ KRAŠTO GYVENTOJAIS
Trečiadienį Šakių rajone lankėsi Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" nariai: Ona Valiukevičiūtė, Kęstas Komskis, Almantas Petkus ir Rimas Ručys. Pirmiausia Seimo nariai susitiko su rajono meru Juozu Bertašiumi, vicemere Rima Rauktiene ir ūkio komiteto pirmininku Henriku Zaremba. Buvo aptarta bendra rajono padėtis, problemos, įgyvendinami projektai. Henrikas Zaremba perdavė keletą prašymų Seimo nariams, dėl kai kurių įstatymų pataisų. Po to seimo nariai išsiskirstė ir išvyko į skirtingas vietas susitikti su gyventojais: Seimo narys Almantas Petkus, lydimas skyriaus narių Jūratės Brazaitienės bei Kristinos ir Mindaugo Sederevičių, išvyko susitikti su Ilguvos pensionato darbuotojais bei su Egidijaus Zėringio sukviestais kanapių augintojais.

 

Susitikime Ilguvoje dalyvavo šios įstaigos personalas, vietos gyventojai. Aktualiausas klausimas susitikimo metu - bloga vietinės reikšmės kelio būklė. Pensionato direktorius Sigitas Jankauskas, Seimo nariui palinkėjo teikiant įstatymus juose įnešti daugiau aiškumo ir konkretumo, nes šią įstaigą paliečia visų sričių įstatymai ir jų pataisos.

 

Susitikus su Kriūkų krašto ūkininkais, Seimo narys Almantas Petkus dalyvavo pluoštinių kanapių produktų pristatyme, domėjosi ir diskutavo įstatymų galimybėmis įteisinant šios kultūros auginimą Lietuvoje. Buvo supažindintas su pluoštinės kanapės panaudojimo galimybėmis.

 

Seimo narys Kęstas Komskis, lydimas skyriaus narių Albino Šlakaičio ir Vito Brazaičio, išvyko į Kidulius susitikti su seniūnijos gyventojais, mokytojais ir bendruomenės nariais.

 

Susitikimas su Kidulių krašto gyventojais įvyko seniūnijos salėje. Pokalbyje aktyviai diskutuota Snoro banko, mokslo reformos, žemės ūkio klausimais, Kidulių dvaro likimu.Atsakyta į raštu pateiktus klausimus.

 

Seimo nariai Ona Valiukevičiūtė ir Rimas Ručys, lydimi skyriaus pirmininko Kęstučio Gudelevičiaus bei skyriaus narių Algirdo Staugaičio ir Editos Benokraitytės, išvyko susitikti su Kudirkos Naumiesčio gyventojais. Pirmiausia Seimo nariai susitiko su seniūnu Vincu Puida, buvo aptartos miestelio problemos- bedarbystė, nesiliaujanti kontrabanda iš Rusijos, emigracija bei problemos susijusios su įgyvendinamu vandenvalos projektu.

 

Susitikimo su Vinco Kudirkos muziejaus darbuotojas pagrindinis akcentas buvo muziejaus būklė ir valdžios požiūris į jį. Muziejaus darbuotojai jau ne pirmi metai kelia stogo, sienų bei terasų remonto problemą,bet rezultato jokio. Seimo narė Ona Valiukevičiūtė prisiekė artimiausiu metu asmeniškai aptarti šią problemą su ministru.

 

Susitikimo su gimnazijos vadovais metu buvo aptartos su švietimu susijusios problemos.Gimnazijos direktorius Romas Eikevičius kreipėsi pagalbos į Seimo narius, kad gimnazijos mokiniai su pastatytu spektakliu „Eglė žalčių karalienė" galėtų išvykti į Vokietiją.Seimo narė Onutė Valiukevičiūtė pažadėjo visos Seimo frakcijos vardu surasti lėšų šio projekto įgyvendinimui.

 

Po to kultūros namuose įvyko susitikimas su miestelio visuomene. Pagrindiniai klausimai,problemos- bedarbystė,Snoro banko reikalai, pensijų kaupimo fondų likimas, pensijų gražinimas, minimalios algos padidinimas, jaunimo užimtumo klausimai, algos vokeliu