Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 02 07
Juozas Imbrasas: „Gal šaltai žiemai reikia dėkoti už atvėsusias valdžios ambicijas?“

„Labai daug tikėdamasis iš rytoj įvyksiančio premjero A. Kubiliaus ir bendrovės „Gazprom" atstovų susitikimo, prisimenu seną posakį apie vėliau ir niekada. Tegu ir vėliau negu galėjo toks susitikimas vyksta, tačiau gal pagaliau išsipildys šios vyriausybės nuolatinės kalbos apie pigesnes dujas. Gal čia šaltai žiemai reikia dėkoti, kad pagaliau Lietuvos valdžios atstovai rado noro ir laiko su kaimynais kalbėtis dėl šalies gyventojams svarbių dalykų", - sakė Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas Juozas Imbrasas.

 

Prieš rytoj įvyksiantį oficialų Lietuvos premjero ir „Gazprom" atstovų susitikimą politikas ironizavo, kad jeigu už šildymą mokėtų pats premjeras, tai derybos dėl mažesnių dujų kainos būtų prasidėjusios dar 2008 metų gruodį. "Jei už premjero būsto nuomą ir komunalinius patarnavimus mokėtų ne mokesčių mokėtojai, bet pats Vyriausybės vadovas, manau, Lietuva nebūtų praradusi ir trijų metų, ir patyrusi šimtus milijoninių, o gal ir milijardinių nuostolių", - sakė politikas. J. Imbraso vertinimu, Lietuva, mokėdama už dujas kone šeštadaliu daugiau negu kaimyninės valstybės, sumokėjo ir už šalį valdžiusių politikų galbūt visiškai nereikalingas ambicijas, ir už vaikišką užsispyrimą nesikalbėti.

„Myliu -nemyliu, patinka - nepatinka išmintingoje politikoje negali egzistuoti. Valstybės ir visuomenės interesas turi būti tas variklis, kuris priekin veda bet kurį politiką ir derėtis vardan valstybės ir jos žmonių interesų reikia su visais partneriais", - sakė Europos Parlamento narys J. Imbrasas.