Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 02 13
Protesto akcijoje ACTA dalyvavo būrelis partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lygos narių

Protesto akcijoje ACTA dalyvavo būrelis partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lygos narių Šeštadienį 12 val. Vilniuje, kaip ir visame pasaulyje vyko akcija ACTA. Šios akcijos tikslas įrodyti politikams, kad negalima nepasitarius su visuomene priiminėti tokius teisės aktus, kuriais butu suvaržyta internetinė laivė.

Susirinkęs jaunimas prie Vyriausybės V. Kudirkos aikštės skandavo: "ACTA, ACTA bėk iš kiemo", "Stop ACTA", "Kas nešokinės, tas už ACTA". Nešini plakatais žmonės skatino atidėti prieštaringai vertinamos prekybos sutarties pasirašymą. Kaukėmis užsimaskavę tautiečiai ragino priešintis interneto laisvės apribojimo įstatymui.

Į mitingą nešini įvairiais plakatais ir skanduotėmis, jaunimas reikalavo valdžios atkreipti dėmesį, kad priėmus tokio pobūdžių teisės aktus bus varžoma ne tik interneto laisvė, bet ir galimybė žmonėms laisvai gauti informaciją ir ja naudotis.

Tarp akcijos dalyvių nešinų plakatų, nepabūgę šalčių pasirodė ir partijos Tvarka ir teisingumas Jaunimo lygos nariai, nešini partijos vėliavomis, skrajomis ir kita partine atributika.TTJL pirmininkas bei parlamentaras R. Žemaitaitis, susirinkusiems sakė, kad partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos nariai Seime jau pradėjo rinkti parašus, kuriais būtų raginami parlamentarai nepritarti tokio dokumento priėmimo, o Europos parlamento nariai R. Paksas ir J. Imbrasas imsis iniciatyvos, kad vasara, kai bus balsavimas dėl šio teisės akto Europos parlamente būtų jam nepritarta.

Fotoreportažas

Veronika Senkutė