Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2012 02 14
R.Paksas ir J. Imbrasas interneto laisvės ribojimui kviečia nepritarti visus europarlamentarus
Europarlamentarai Rolandas Paksas ir Juozas Imbrasas vakar prasidėjusioje eilinėje Europos Parlamento sesijai Strasbūre parengė rezoliucijos projektą dėl nepritarimo ACTA susitarimui ir pakvietė prie jos prisidėti kitų valstybių parlamentarus. Parlamentarai tikisi, kad kolegos parems jų siekį dar iki numatyto ACTA susitarimo svarstymo birželio mėnesį kreiptis į Europos Komisiją, Europos Tarybą bei valstybių parlamentus, kad šie tinkamai įvertintų siūlomo susitarimo keliamas grėsmes žmogaus teisėms bei laisvėms.

 

„Parlamentas laikosi nuomonės, kad Komisija turi atlikti kruopštų Susitarimo įgyvendinimo poveikio pagrindinėms teisėms, duomenų apsaugai ir elektroninei prekybai vertinimą ir apgailestauja, kad Komisija to nepadarė prieš jį pasirašant", - sakoma parlamentarų parengtame rezoliucijos projekte.

 

Pasak frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" Lietuvos delegacijos vadovo R. Pakso, būtina kovoti su piratavimu ir ginti autorių teises, tačiau šis siekis negali būti svarbiau nei žmogaus teisės ir pagrindinės laisvės, kurios yra Europos bendruomenių ir demokratijos pamatas.

 

„Susitarimas sudaro visas sąlygas vykdyti plataus masto interneto naudotojų sekimą, pažeisti asmens privatumą ir jo konstitucines teises. Tokiems dalykams pritarti negalima ir aš tikiuosi visų parlamentarų supratimo bei palaikymo", - sakė europarlamentaras R. Paksas.

 

Politikas neatmetė, kad Europos Parlamentas gali kreiptis ir į Europos Teisingumo Teismą su prašymu priimti sprendimą dėl Susitarimo suderinamumo su ES teisynu.