Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 02 15
„Tvarkiečių“ atstovai savivaldybių tarybose – partijos organizatoriai būsimuose rinkimuose
Savaitgalyje beveik 140 merų, vicemerų, administracijos direktorių, jų pavaduotojų bei savivaldybių tarybų narių iš visos Lietuvos, atstovaujančių partiją Tvarka ir teisingumas, šurmuliavo Raseinių rajone. Poilsio ir pramogų centre „Karpynė" vykusio susitikimo metu savivaldybininkai su partijos vadovybe aptarė miestų ir rajonų savivaldybių tarybų darbo problemas, dalinosi mintimis ir patirtimi apie galimybes spręsti konkrečias gyventojų problemas.

 

Susitikimo dalyviai taip pat aptarė ir partijos skyrių plėtrą ir pasirengimą artėjantiems Seimo rinkimams. Partija šiuo metu yra patvirtinusi 65 kandidatus iš 71 vienmandatėse rinkimų apygardose.

 

„Jūs esate geriausieji mūsų partijos organizatoriai ir agitatoriai būsimuose Seimo rinkimuose. Vertindami jūsų veiklą savivaldybėse ir konkrečius priimtus sprendimus, žmonės vertins ir mūsų partijos siekių bei pasiūlymų rimtumą, galimybes juos įgyvendinti. Tad laikas gerokai rimčiau pažvelgti į savo padarytus darbus, atrasti dar daugiau sąlyčio taškų su vietos bendruomenėmis ir kuo greičiau spręsti žmonių problemas", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

 

Partijos siekį įgyvendinti tiesioginės demokratijos principus vietos savivaldoje pristatė Raseinių rajono meras, partijos pirmininko pavaduotojas Remigijus Ačas. Jo vertinimu, svarbiausia, kad visuomenė galėtų ne tik išsakyti savo nuomonę dėl vieno ar kito siūlomo sprendimo, bet ir realiai galėtų įtakoti savivaldybių tarybos narius įgyvendinti visuomenės sprendimus, už kuriuos pasisakė daugiausiai bendruomenės narių.

 

Susitikime taip pat aptarti ir kiti partijos strategijos bei taktikos klausimai, pasirengimas jubiliejiniam,dešimtajam partijos Kongresui.