Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2012 02 25
„Tvarkiečiai“ piketais prie Vilniaus savivaldybės tarybos narių namų belsis į jų sąžinę
Ketvirtadienį partijos Tvarka ir teisingumas aktyvistai piketu ketino pasitikti į namus iš darbo grįžtantį Vilniaus merą Artūrą Zuoką. Prie jo namų Užupyje 17 valandą susirinkę „tvarkiečiai" tikėjosi, kad pavyks mero pareikalauti nedelsiant sušaukti neeilinį Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdį dėl šilumos ūkio nuomos sutarties nutraukimo. Pliaupiant stipriam lietui, lydimam stipraus vėjo gūsių, piketuotojai iki 18 valandos, mero taip ir nesulaukė. „Gal pas kaimynus į „Vilniaus energiją" po darbo meras išskubėjo", - ironizavo piketuotojai.

„Piketu prie Vilniaus mero namų pradėjome ilgalaikę akciją dėl mažesnės šilumos kainos sostinėje. Būtent šiandieninė savivaldybės tarybos valdančioji dauguma yra atsakinga dėl to, kad šilumos ūkį išsinuomoję „rubikonininkai" iš sostinės gyventojų visomis išgalėmis lupa devintą kailį. Negana to, dar ir už šilumos punktus, už kuriuos jau sumokėta, pinigus paimti iš žmonių nori. Ir mažesnė kaina už šildymą, ir tvarka šilumos ūkyje bus tik tada, kai savivaldybė pati galės tvarkytis šilumos ūkyje", - sakė „tvarkiečių" frakcijos Vilniaus miesto savivaldybės taryboje vadovas Bronius Cicėnas.

Politiko teigimu, vėliau bus piketuojama ir prie Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojų, valdančiųjų frakcijų vadovų bei joms priklausančių tarybos narių namų.

„Piketais bandysime prižadinti šiltai „rubikoninėje" šilumoje miegančių tarybos narių sąžinę. Tam rengiame ir atitinkamo turinio plakatus. Juk, pavyzdžiui, tarybos nario kaimynai turi žinoti, kam jie turėtų išsakyti priekaištus dėl to, kad už buto šildymą reikia atiduoti tris ketvirtadalius pensijos ar uždirbto minimalaus atlyginimo", - kalbėjo B. Cicėnas.

Pašnekovo tvirtinimu, kitą savaitę piketuotojų prie savo namų sulauks Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai.

Seimo narys Almantas Petkus atkreipė dėmesį, kad Vilniaus miesto savivaldybė dar praėjusį pavasarį priėmė sprendimą per 4 mėnesius susitarti su „Vilniaus energija" dėl tinkamo nuomos sutarties įgyvendinimo, o to padaryti nepavykus - nutraukti sutartį.

„Tačiau jokios derybos tarybos vardu su „Vilniaus energija" nevyksta, nuomos sutarties sąlygos vilniečiams nepagerėjo nė per nago juodymą, o apie tarybos vardu priimtą įsipareigojimą dėl sutarties nutraukimo niekas net prisiminti nenori", - dabartinės valdančiosios daugumos ir Vilniaus mero neveiklumu piktinosi „tvarkietis". „A. Zuokas tik pašnekėti moka, na, gal dar padaryti tai, ko „kaimynams" reikia", - kalbėjo politikas.

 Fotoreportažas