Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 03 01
R. Paksas: „Žiūrėdamas į šiandieną, matau prezidentinio perversmo scenarijų“

Partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, europarlamentaras Rolandas Paksas sako, kad šių dienų politikos aktualijose jis jau įžvelgia ne taip seniai per Lietuvą nusiritusio perversmo scenarijaus detales, o kai kurie pasikartojantys dalykai gali sukelti minčių, kad režisieriai prieš keletą metų pastatytą spektaklį nusprendė publikai parodyti dar kartą, bet jau su kitais veikiančiais asmenimis.Politiko teigimu, įvertindama paminėtas tendencijas ir grėsmes, įžvelgdama, kad Seimo Antikorupcijos komisijos veiksmai teikiant skubotas išvadas gali būti vienas iš įrankių veikti prieš Prezidentės instituciją ir pačią šalies vadovę, partija pareiškia, kad jos atstovai komisijoje K. Komskis ir P. Gražulis nedalyvaus svarstant komisijos išvadas.

„Žvelgiant šiek tiek iš šalies į detalių visumą, kurias bandoma sudėlioti aplink du atleistus vienos teisėsaugos institucijų vadovus, neapleidžia įspūdis, kad reikėtų laukti naujo prezidentinio perversmo. Atpažįstu ir įžvelgiu tą patį braižą, kai kurias detales. Matau pastangas kryptingai suformuoti ati

tinkamą visuomenės nuomonę, priversti žmones patikėti, kad balta yra juoda, o juoda yra balta. Tai pavojingas spektaklis, labai pavojingas ir būtų labai gerai, kad į šito spektaklio premjerą ateitų kuo mažiau žiūrovų", - sakė buvęs šalies Prezidentas.„Pradžioje komisija, klausimai Prezidentei, vėliau gali atsirasti ir telefoninių pokalbių įrašai, o dar vėliau ir išvados, kurios leistų suprasti, kad Prezidentė darė spaudimą, kurio ji negalėjo daryti. O nuo čia jau tik vienas žingsnis iki taip vadinamos apkaltos šalies vadovei. Duok Dieve sveiko proto šio scenarijaus sumanytojams spektaklį atšaukti, o žiūrovams grąžinti pinigus už bilietus", - nelinksmą Lietuvos pavasario ir vasaros peizažą piešė R. Paksas.Iš komitetų posėdžių Europos Parlamente į Lietuvą šiandien grįžtantis EP frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas R. Paksas sako esąs tikras, kad per savo kadencijos metus Prezidentė D. Grybauskaitė kai kuriais savo sprendimais užsitraukė pakankamai įtakingų ir priešiškai jos atžvilgiu nusiteikusių jėgų nemalonę.

„Gal bijomasi, kad Prezidentė gali sutrukdyti kai kuriems itin neskaidriai atrodantiems ateities projektams, kurie Lietuvoje tuoj tuoj bus pradėti įgyvendinti? Juk kalbama apie milijardinės vertės projektus ir nėra jokių garantijų, kad Prezidentė norės pasidalinti atsakomybe su grupe asmenų, kurie tuos Lietuvai žalingus projektus stengiasi prastumti vardan naudos sau ar dirbdami kitai valstybei. Arba atvirkščiai - atsirado labai konkreti informacija, kad šalies vadovė už tokias aferas atsakomybės yra linkusi pareikalauti iš jų autorių", - savo įžvalgomis dėl politinės padėties Lietuvoje dalinosi R. Paksas.