Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2012 03 05
ROLANDAS PAKSAS: „LIETUVAI REIKIA NAUJOS VYRIAUSYBĖS SU PREZIDENTĖS PASITIKĖJIMO PREMJERU“
„Akivaizdu, kad ši valdančioji dauguma ir Vyriausybė jau yra gilioje krizėje, kuri gresia peraugti ir į valstybės politinę krizę. Bandymai į kampą įsprausti šalies vadovę, bet kuria kaina įrodyti savo teisumą, pasinaudojant Antikorupcijos komisijos išvadomis yra niekur nevedantys žingsniai arba dar blogiau - keliantys dar didesnę destrukciją. Šito reikia mažiausiai ir aš manau, kad pats laikas formuoti naują, plataus politinių jėgų sutarimo Vyriausybę", - komentuodamas pastarųjų dienų įvykius, sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas Paksas. Politiko teigimu, nors visi linkę nepripažinti, iš tiesų vyksta įvairių valstybės valdymo institucijų tarpusavio kova dėl valdžios ir įtakos, kurioje naudojami įvairūs politinės kovos metodai ar netgi subtilus politinis šantažas.

 

„Visuomenės lūpose tvyro kol kas garsiai neištartas klausimas: ar Prezidentė dar pasitiki premjeru A. Kubiliumi, kuris, manding, nebevaldo situacijos Vyriausybėje, kurio nebeklauso dalis koalicijos atstovaujamų ministrų bei dalis valdančiosios daugumos", - sakė R. Paksas.

 

Europos Parlamento nario teigimu, situaciją galėtų pakeisti absoliutų Prezidentės pasitikėjimą turintis premjeras, dėl kurio kandidatūros galėtų sutarti dauguma Seime atstovaujamų partijų.

 

„Iš bandymų ir toliau virti sriubą, kuri jau gerokai persūdyta, skanios „patrovos" padaryti neišeis. Tad gal geriau į puodą įpilti švaraus vandens bei iš naujų produktų gaminti patiekalą, kuris ir patiems skanesnis būtų, ir svečią ne gėda būtų pavaišinti", - sakė R. Paksas.