Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 03 07
Rolandas Paksas: „Skandalas dėl FNTT – konservatorių atsitraukimo iš valdžios dūmų uždanga“
Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas, įvertinęs šalyje susidariusią politinę situaciją ir pripažindamas, kad dabartinė valdančioji koalicija nėra įgali tinkamai spręsti svarbiausių valstybės ūkio bei jos visuomenės problemų, kviečia formuoti naują Vyriausybę. „Akivaizdu, kad pastarojo laikotarpio valdančiosios daugumos bei Vyriausybės neadekvatūs veiksmai dėl sąlygojo viešą valstybės institucijų priešpriešą, kurią jau galima įvardinti vyriausybės krize. Vienintelis ir logiškas kelias iš šios krizės - nauja Vyriausybė. Būtent šį kelią mes ir siūlome", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, jį nuvylė premjero A. Kubiliaus Prezidentei teikiamas prašymas atstatydinti ministrą R. Palaitį.

„Būtų logiškiau, jeigu Ministras Pirmininkas būtų pranešęs apie savo atsistatydinimą. Nes nelabai įsivaizduoju, kaip galima dirbti toliau nesutariant su vienais iš koalicijos partnerių. Nebent siekiama kito tikslo - premjeras specialiai gilina konfliktą, siekdamas susidaryti ir sau, ir visai konservatorių partijai prieš rinkimus atsitraukti nuo valdžios, o atsakomybę dėl abejotinų ir daugiausiai visuomenės nepasitikėjimo keliančių sprendimų perleisti kitiems", - svarstė R. Paksas.

 

Šiandien R. Paksas taip pat susitiko su Socialdemokratų partijos pirmininku Algirdu Butkevičiumi, su kuriuo taip pat kalbėjo apie naujos Vyriausybės formavimo galimybes.