Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2012 03 14
OPOZICIJA TIKISI OFICIALIŲ SEIMO PIRMININKĖS I. DEGUTIENĖS ATSAKYMŲ
Opozicinių Seimo frakcijų iniciatyva Seime jau surinkti parašai po Seimo Pirmininkei I. Degutienei ketinamu pateiktu paklausimu. Seimo plenarinio posėdžio metu parlamentarai tikisi išgirsti Seimo Pirmininkės I. Degutienės atsakymą, ar iš anksto galimai žinota informacija apie banko „Snoras" bankrotą neturėjo įtakos jos sūnaus vadovaujamos bendrovės „Novotersa" bei Vilniaus universiteto Santariškių klinikų, kuriose Seimo Pirmininkės vyras vadovauja vienam iš filialų, finansinėms operacijoms paskutinėmis banko veiklos valandomis.
Anot Seimo narių, tokie sutapimai, kaip kad iš banko „Snoras" sąskaitos tiek Santariškių klinikų, tiek bendrovės „Novoresta" pinigai likus vos dienai iki banko „Snoras" veiklos sustabdymo buvo pervesti į kitų bankų sąskaitas, visuomenėje sukelia pagrįstų abejonių dėl informacijos nutekėjimo iš pačios Seimo Pirmininkės pusės. Siekiant paneigti ar patvirtinti įtarimus ir tikimasi išgirsti viešą I. Degutienės paaiškinimą.
„Tiek bendra situacija valdančiojoje daugumoje, tiek žinios apie galimą informacijos, susijusios su „Snoro" bankrotu, nutekėjimą, kuo pasinaudodami Seimo Pirmininkės artimieji galėjo atsiimti indėlius iš šio banko, kelia rimtų abejonių dėl I. Degutienės tinkamumo eiti vienas svarbiausių pareigų valstybėje. Todėl taip pat teirausimės, ar pačios I.Degutienės nuomone, ji gali toliau būti Seimo Pirmininke", teigė opozicinės frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūno pavaduotojas Almantas Petkus. Tokią iniciatyvą parašais jau parėmė 21 parlamentaras iš įvairų frakcijų.