Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2012 03 17
R. PAKSAS: „BŪTŲ GERIAU, JEIGU MITINGUI BŪTŲ PASIRINKTA KITA DATA“
Lietuvoje ima vis labiau populiarėti mitingų ir piketų žanras. Jau nieko nestebina, kad vieną dieną jų gali būti ir keli. Bet koks viešas nepasitenkinimo išsakymas yra natūrali visuomenės laisvės išraiškos forma ir dėl teisės rinktis į panašius renginius niekas nesiginčija. Tačiau data, kurią pasirinko Lietuvos lenkų mokyklų streiko komitetas, nėra tinkama ir toks atsitiktinis ar neatitiktinis jos sutapimas tikrai neprisideda prie visų tautybių Lietuvos piliečių santaikos ir tarpusavio supratimo", - vertindamas būsimas šeštadienio eitynes Vilniaus Gedimino prospektu, sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas. Lietuvos politikos apžvalgininkai, žiniasklaida atkreipia dėmesį, kad tą pačią dieną 1938 metais Lenkija Lietuvai įteikė ultimatumą, o Vilniuje tame pačiame prospekte įvyko eitynės, kurių metu aidėjo prieš Lietuvą nukreipti šūkiai.

„Manau, kad turint omenyje šį istorinį kontekstą, protesto diena prieš Švietimo įstatymo pakeitimus buvo pasirinkta netinkamai ir neprisideda prie Lietuvoje gyvenančių visų tautų atstovų santarvės ir sutarimo. Nepritardama tokio renginio organizavimui, partija kategoriškai pasisako prieš bet kokius ketinimus eskaluoti tautinę nesantaiką ar išpuolius prieš Lietuvos valstybės teritorinį vientisumą, pastangas supriešinti visus Lietuvoje gyvenančių tautų atstovus", - sakė „tvarkiečių" lyderis R. Paksas.

Politikas tikisi, kad teisėsaugos institucijos, nuo kurių priklauso visuomenės rimtis ir viešoji tvarka, tinkamai atliks savo pareigas ir nedelsdamos užkirs kelią bet kokioms galimoms provokacijoms.