Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 06 03
Vilniuje -"City Service" tvaikas
Kaip praneša dienraštis "Vilniaus diena", įtarimai korupcija ant "City Service" krinta ir Vilniuje, ir Kaune. Laikinosios sostinės valdžia sustabdė įtartiną konkursą, kuriame laimėjo ši įmonė. O Vilniaus opozicija vis dar siekia nutraukti sutartį su "City Service".

 

Vilnių apraizgęs aštuonkojis

 

Sostinės savivaldybės opozicinės Tvarkos ir teisingumo frakcijos vedlys Gediminas Rudžionis jau kelerius metus garsiai kalba apie sutarties su "City Service" nutraukimo būtinybę. Anot politiko, kuo ilgiau ryšiai su įmone nebus nutraukti, tuo sunkiau tai bus padaryti.

 

"Savivaldybėje praktiškai jau buvo likę vien tokie žmonės, kurie nori tą sutartį nutraukti, tačiau dabar atėjo meras Artūras Zuokas ir vėl viskas kaip anksčiau. Nieko nepavyks padaryti, kol neturėsime daugumos taryboje. O daugumą dabar labai sunku surinkti", - sakė tarybos narys.

 

Anot jo, situacija tampa tokia, kai net ir nutraukus sutartį su "City Service" mieste daugiau nebūtų kam tvarkyti komunalinio ūkio reikalų, mat visos, net ir mažiausios, įmonės yra susijusios su tais pačiais verslininkais.

 

"Vilniuje yra 21 seniūnija. Anksčiau visos turėjo savo komunalinio ūkio priežiūros bendroves, tačiau vėliau visos jos buvo privatizuotos ir atiteko į vienas rankas. Kas, kad pavadinimai skiriasi, vis tiek visi vienaip ar kitaip susiję. Net ir tie patys seniūnai yra "rubikoniniai". Šitas tinklas Vilniuje jau yra labai smarkiai išsikerojęs", - tvirtino politikas.

 

Anot G.Rudžionio, A.Zuoko partija nė nesvarsto išsižadėti su ja siejamų verslo grupuočių.