Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 05 26
R. PAKSAS: "NEREIKIA LIETUVOS GRIAUTI, IMKIMĖS JĄ KURTI"
"Lietuva vėl priešinama, viena visuomenės dalis nuteikiama prieš kitą, žmonės dalinami į neteisius ir teisius, bandančius apginti savo tiesos ir teisingumo sampratą. Tačiau iš vienos pusės teise pridengti, o iš kitos pusės demokratija motyvuojami procesai kelia nerimą dėl valstybės konstitucinės santvarkos stabilumo. Revoliucinės nuotaikos ir protestas paprastai skatina ne kūrybą, bet neigiamus dalykus. Nereikia Lietuvos griauti, imkimės ją kurti", - žvelgdamas į šių dienų įvykius, sako partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.Politiko teigimu, šiandien iš tiesų aišku, kad valstybės institucijos ir atskiri jų pareigūnai dirba abuojai, atmestinai, o į paprastus žmones dažnai pažiūri ir arogantiškai.

 

"Ne vienas atvejis, neišskiriant ir to, kaip buvo sprendžiamas vieno teismo sprendimo įvykdymas, aiškiai parodė, kad valstybės institucijos ne visuomet geba atrasti optimaliausius sprendimo būdus ir bendrą kalbą su visuomene. Taip, reikia pareikalauti atsakomybės ir kitokio darbo, bet šie reikalavimai gali būti išpildyti tik vienu atveju: visiems kartu imantis kurti kitokią Lietuvos valstybę. Valstybę ne valdininkams, ne atskiroms valdžios grupuotėms, bet jos piliečiams", - kalbėjo R. Paksas.

 

Tokios kūrybos dalimi jis įvardijo ir šiandien pasirašytą susitarimą tarp partijos Tvarka ir teisingumas bei Darbo ir Socialdemokratų partijų.

 

"Trijų opozicinių bei didžiausią rinkėjų palaikymą šiandien turinčių politinių jėgų susitarimas bendradarbiauti iki Seimo rinkimų ir įsipareigojimas po jų formuoti koaliciją yra naujos Lietuvos kūrybos pradžia. Trečiosios Respublikos, kuri turės ir naują Konstituciją, ir nacionalinį banką, ir prisiekusiųjų teismus. Bet svarbiausia - joje piliečiai galės tiesiogiai įgyvendinti savo demokratinius reikalavimus, o Lietuva ir jos institucijos gebės visuomenei užtikrinti tvarką ir teisingumą", - sakė politikas.