Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Balandžio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 293012345 
Naujienos
 
2012 05 26
Partija „Tvarka ir teisingumas", Darbo partija ir Lietuvos socialdemokratų partija įsipareigojo bendradarbiauti rinkimų metu ir po jų
Šiandien opozicinių partijos „Tvarka ir teisingumas", Darbo partijos ir Lietuvos socialdemokratų partijos bei pirmininkai Rolandas Paksas, Viktoras Uspaskich ir Algirdas Butkevičius Seime pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo 2012 m. Seimo rinkimų metu ir po jų sudarant naują valdančiąją daugumą. Šį susitarimą trijų partijų pirmininkai pasirašė atsižvelgdami į susiklosčiusią politinę, ekonominę ir socialinę padėtį Lietuvoje, suprasdami atsakomybę už valstybės ateitį, siekdami rinkėjams pristatyti išsamią ekonominę, socialinę ir politinę valstybės ateities programą. Trys partijos deklaruoja pasiryžusios po rinkimų pirmiausia derėtis dėl valdančiosios koalicijos sudarymo tarpusavyje.

 

„Mes žengiame netradicinį žingsnį, kuris yra nebūdingas Lietuvos politikai. Siekiame ne skaldyti, o vienyti ir susitarti. Džiaugiuosi, kad šis susitarimas yra pasirašomas iki rinkimų, taip atvirai demonstruojant savo ketinimus", - kalbėjo R. Paksas.

 

„Šiandien mes matome valstybėje daug problemų ekonominėje, energetinėje, socialinėje srityje, todėl pasirašytu susitarimu įsipareigojome nedelsdami, iš karto po rinkimų formuoti valdančiąją daugumą ir pradėti spręsti šias problemas", - sakė A. Butkevičius.

 

„Šiandien visuomenė yra suskaldyta, o šiuo susitarimu mes perduodame visuomenei pozityvią žinią, kad Vyriausybės formavimo pradžia prasidės nuo mūsų trijų partijų. Mes įsipareigojome vykdyti korektišką rinkimų kampaniją ir sąžiningai bendradarbiauti po jų", - teigė V. Uspaskich.

 

Siekdamos po 2012 m. Seimo rinkimų sudaryti bendrą valdančiąją daugumą ir suformuoti tripartinę Vyriausybę, partijos susitarė: 1. 2012 m. Seimo rinkimų kampanijos metu laikytis korektiškos, sąžiningos ir skaidrios rinkimų kovos principų.2. Rinkimų agitaciją grįsti išimtinai partijos rinkimų programos nuostatomis, jų sklaida, taip pat partijos vertybių propagavimu.3. Sudaryti tripartinę darbo grupę rinkimams ir porinkiminio bendradarbiavimo klausimams spręsti.4. Pakartotiniame balsavime vienmandatėse rinkimų apygardose, esant galimybei, remti šį susitarimą pasirašiusių politinių partijų iškeltus kandidatus.5. Suformuoti tripartinę darbo grupę bendros Vyriausybės programos nuostatoms parengti.

 

Rinkimai į Seimą vyks spalio 14 d.„Tvarkos ir teisingumo", Darbo partijos ir Lietuvos socialdemokratų partijos bei partijų pirmininkai neabejoja, kad po šių rinkimų šios trys partijos kartu turės absoliučią daugumą Seime.

 

 

Trijų partijų vadovai sutarė, kad būsimosios Vyriausybės Premjerą deleguos ta partija, kuri Seimo rinkimuose surinks daugiausia balsų.