Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 06 13
V. MAZURONIS: „DARBO KODEKSO LIBERALIZAVIMAS – IR NE LAIKU, IR NE VIETOJE“
Vyriausybės siūlymai keisti kai kurias Darbo kodekso nuostatas ir daugiau teisių suteikti darbdaviams sprendžiant dėl darbuotojų atleidimo ar jų įdarbinimo teikiami ne laiku ir ne vietoje. Mūsų partijos pozicija šiuo klausimu kategoriška: Vyriausybė savo problemas, su kuriomis nesusitvarko, vėl bando spręsti dirbančių žmonių sąskaita. Mūsų frakcija Seime balsuos prieš teikiamus siūlymus, nes negalima į kampą spausti ir taip socialiai menkai apgintų dirbančiųjų", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis. Politiko teigimu, šiandien Vyriausybė turėtų dėti visas pastangas, siekdama užtikrinti socialinį teisingumą, darbuotojų socialines garantijas, rūpintis naujų darbo vietų kūrimu radikaliai mažinant biurokratinį spaudimą, kurį šiandien jaučia verslas o ne pulti spręsti klausimus mažiausiai socialiai apgintų piliečių sąskaita.

 

„Valdantieji net susirietę skuba visą krūvį permesti tik dirbantiesiems, nors reikėtų ieškoti protingo kompromiso ir sutarimo. Vyriausybė piestu stoja prieš minimalaus atlyginimo didinimą, ir tuo pat metų naikina dirbančiųjų socialines garantijas. Nedarbo problemas pirmiausiai reikia spręsti kitais būdais", - kalbėjo V. Mazuronis.

 

„Tvarkiečių" frakcijos seniūno Seime įsitikinimu, Vyriausybė pirmiausiai turėtų imtis mokestinės reformos, skatinti naujų darbo vietų kūrimą bei esančių išsaugojimą, skubiai ir radikaliai mažinti biurokratinę sistemą, trukdančią verslui.

 

„Jeigu iki šiol A. Kubiliaus Vyriausybė nieko šia linkme nepadarė, manau, kad ir nebepadarys. Pagimdžiusi Saulėlydžio komisiją, ją numarino nepasiekus jokių reikšmingesnių rezultatų, o dabar ir vėl puola mažiausiai socialiai apgintus žmones, todėl akivaizdu, kad jai pačiai belieka laukti saulėlydžio rudenį", - sakė V. Mazuronis.