Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 06 27
INFORMACIJA VISIEMS GELVONŲ G. NEPORINIŲ NR. NAMŲ GYVENTOJAMS IR YPATINGAI GYVENANTIEMS NUO 3 IKI 29 NAMO

Dėl galimos Radvilų gimnazijos stadiono nuomos „Vilniaus regbio akademijai" ir ryšium su tuo iškylančia grėsme čia gyvenančių žmonių ramybei ir gyvenimo kokybei.

Kreipiuosi į visus Vilniaus miestoŠeškinės gyventojus, dėl iš esmės pabloginimo jų gyvenimo kokybės. Norėdami išvengti triukšmingo kaimyno, mes vieningai turime pasirašyti prieš, tačiau linkėdami regbininkams sėkmingai žaisti susiradus kitą vietą, toliau nuo gyvenamųjų daugiabučių namų. Kviečiu vieningai ginti savo aplinką. Blogiausia, kad tai daroma pasalūniškai ir šią triukšmingą intervenciją į ramų gyvenamąjį rajoną numatyta įvykdyti visiškai nepasitarus su gyventojais.

Šiuo metu pateikimo stadijoje yra parengtas projektas, dėl Vilniaus m. savivaldybės Tarybos sprendimo „Stadiono Gelvonų g. 55, Vilniuje išnuomojimo nekonkurso būdu". Gerbiamieji, nuo Gelvonų g. 3 iki 29 namų kiemus imtinai yra vienintelis įvažiavimas nuo magistralinės Gelvonų g. Šis įvažiavimas tuo pačiu yra vienintelis ir prie Radvilų gimnazijos stadiono. Sprendimas išnuomoti

Gelvonų g. 55 stadioną neatsiklausus šiame kvartale gyvenančių 3 tūkst. ir daugiau kaip 2 tūkst. žmonių gretimame kvartale ir negavus jų pritarimo išnuomoti „Vilniaus regbio akademijai" 25 metams yra tiesioginis nesiskaitymas su gyventojais. Įrengus mokyklinio stadiono vietoje specializuotą regbio stadioną neabejotinai pablogėtų šio mikrorajono žmonių gyvenimo kokybė. Mokyklinis stadionas iš daugiafunkcinio, skirto moksleivių fiziniam lavinimui, taptų pritaikytu tik regbiui. Regbis būtų kultivuojamas nuo 16 val. ir išeiginėmis dienomis. Tuo pačiu jis taptų uždaru gyventojų mankštai, pasivaikščiojimui ir poilsiui. Vietoj visiems prieinamos Ozo papėdėje esančios sporto ir poilsio vietos čia gyvenantys turėtų triukšmingą kaimyną. Stadione numatoma pastatyti 500 vietų žiūrovų tribūnas bei kitą regbiui reikalingą infrastruktūrą. Stadiono vieta ir vienintelis privažiavimas prie jo daugiabučių kiemais, šimtų regbio sirgalių emocijos, jų automobilių parkavimas bei kitkas, kas lygi regbį, kaip jėgos sportą, įneštų sumaištį į mikrorajono gyventojų buitį. Regbis yra sporto šaka, kurią kultivuoti ne vieta stadione už 20 metrų nuo daugiabučių, tam būtina erdvė, kur nei patys regbio žaidėjai, nei sirgaliai savo emocijomis netrikdytų miegamųjų rajonų. Vilnius savo plotu dukart didesnis už Paryžių, o gyventojų 20 kartų mažiau. Neabejotinai yra daugybė vietų įrengti specializuotą regbio stadioną nesigrūdant per ir taip ankštus daugiabučių kiemus ir nedrumsčiant miegamųjų rajonų ramybės.

Regbis - ne šachmatai. Todėl regbio specializuoto stadiono įrengimas iš esmės sunaikinant mokyklos stadioną tik dvidešimt metrų nuo daugiaaukščių ir Ozo papėdėje yra neleistinas ekologiniu, triukšmo, viešosios tvarkos, moksleivių fizinio lavinimo požiūriu, apskritai, pažeidžia viešąjį interesą ir gyventojų teises.

Būdamas Vilniaus m. savivaldybės Tarybos nariu, privalau Jus visus čia gyvenančius kaimynus informuoti apie galimą sumaištį ir grėsmę Jūsų ramybei.

Todėl siūlau ir kviečiu:

Visus čia gyvenančius vienareikšmiškai pasisakyti prieš netinkamą Vilniaus m. savivaldybės Tarybos sprendimo projektą, numatantį išnuomoti 25 metams Radvilų gimnazijos stadioną „Vilniaus regbio akademijai". Pasiūlyti Vilniaus m. savivaldybės Tarybai ir merui A. Zuokui „Vilniaus regbio akademijai" išnuomoti pačiomis palankiausiomis sąlygomis nors ir už 1 Lt nuomos mokestį metams, nors ir šimtui metų teritoriją, esančią toliau nuo daugiabučių miegamųjų rajonų.

Laimėtų visi. Regbio žaidėjai ir jo sirgaliai nevaržomai galėtų džiaugtis regbiu. Daugiabučių gyventojai turėtų ramų poilsį.

Nepritariančius regbio stadiono įrengimui mokyklos stadiono vietoje prašome pasirašyti žemiau pateiktoje lentelėje.

 

Pagarbiai,

Jūsų kaimynas ir Vilniaus m. savivaldybės Tarybos narys

Gediminas Rudžionis

Tel. 861862315