Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 06 13
V. Mazuronis: „Naujas, atominis „Wiljamsas“ gali pražudyti Lietuvą“
Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis kreipėsi į Energetikos ministrą A. Sekmoką, kviesdamas jam patogiu laiku susitikti su frakcijos nariais ir aptarti Lietuvos energetikos strategijos bei naujos atominės elektrinės statybos klausimus.

 

„Migla, kuri šiandien gaubia įvairių valdžios atstovų aiškinimus apie Lietuvos siekius statyti atominę elektrinę, derybas su galimais investuotojais ir neva vedamas konsultacijas su kaimyninėmis valstybėmis kelia labai rimtus įtarimus, kad Lietuvoje gimdoma nauja, panaši į „Wiljamso" afera. Tik ši gali būti kokius keturis kartus didesnė ir turėti nepataisomų pasekmių valstybei", - nuogąstauja partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

 

Politiko teigimu, šiandien Vyriausybė nei visuomenei, nei Seimo nariams nesugeba paaiškinti esminių dalykų dėl naujos atominės elektrinės statybų.

 

„Nei premjeras A. Kubilius, nei energetikos ministras A. Sekmokas negali pasakyti, kokiomis sąlygomis kviečiami investuotojai, kokie bus jų įsipareigojimai ir kokius įsipareigojimus prieš juos turės Lietuvos valstybė: ar mes turėsime užstatyti visą energetikos ūkį, ar privalėsime įsipareigoti tik iš jų pirkti elektrą? Yra ir daugiau klausimų, į kuriuos atsakymus visuomenė norėtų žinoti jau šiandien. Tačiau vietoje to tarsi užkeikimai kartojama, kad viskas bus skaidru ir gerai. Tokie užkeikimai bent jau manęs neįtikina", - sakė V. Mazuronis.

 

„Tvarkiečių" frakcijos vadovo Seime nuomone, negalima atmesti prielaidų, kad prisidengiant Lietuvos energetinės nepriklausomybės lozungu, iš tiesų siekiama visiškai kito tikslo - palaidoti šalies nepriklausomybę ir jos valstybingumą, paverčiant Lietuvą jai nenaudingo ekonominio ar politinio sandėrio įkaite visam gyvenimui.