Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2010 11 24
Europarlamentarų dovana partiečiams - įdomi kelionė ir malonūs įspūdžiai.

Turbut daugeliui teko girdėti apie jau trečius metus organizuojamas parlamentarų keliones į Briuselį - Europos parlamentą. Rudenį ir pavasarį.

Kiekvienas parlamento narys gali pakviesti šimtą asmenų grupę pasisvečiuoti Europos šalyse kartą per vienerius metus. Tokią galimybę turėjome ir mes. Į šią kelionę vyko 50 žmonių - jaunimo lygos nariai, partiečiai ir partijai prijaučiantys asmenys.

Europarlamentarų Juozo Imbraso ir Rolando Pakso kvietimu apsilankeme Vokietijoje, Čekijoje, Prancuzijoje ir Belgijoje. Parlamentarų dėka pamatėme svečias salis, susipažinom su žinomiausiais architektūriniais paminklais. Kelionės metu pamatėme skirtuma tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių ir kitose Europos Sąjungos šalyse.

Įsitikinome, jog ten žmonės gali leisti sau kur kas daugiau, net pensijinio amžiaus žmonės daug laimingesni. Matyt, todėl, kad jaučiasi globojami savo valstybes, kas turetų būti aktualu ateityje ir Lietuvai.

Privaloma ir pagrindine keliones dalis - apsilankymas Europos Parlamente, kur R. Paksas tarė įžanginį zodį , papasakojo apie savo darbа. Vėliau atėjo ir Juozas Imbrasas. Visi svečiai turėjo galimybę diskutuoti, užduoti jiems rupimūs klausimus.

R. Paksas teigiamai atsiliepė apie jaunimo lygos veiklą, džiaugėsi, kad yra veiklių ir šauniu zmonių, norinčių pakeisti ir tikėti geresniu rytojumi. Po trumpos paskaitos apie europarlamentarų darbą, mūsų grupė apsilankė posėdzių salėje, kur stebėjome parlamentarų diskusijas. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip dirba Europos parlamentas, siekti panašių tikslų.

Jeigu pavyktų įkopti į tokias aukštumas, galima būtų padėti Lietuvos pilieciams gyventi geriau ir džiaugtis kiekviena diena. Būtent toks yra partijos „Tvarka ir Teisingumas" tikslas.


Parengė: Anatojilus Larionovas