Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 09 04
„Tvarkiečiai“ meta iššūkį VRK sprendimui neregistruoti kandidatu partijos lyderio R. Pakso
Partija Tvarka ir teisingumas ketina nedelsiant apskųsti šiandien Vyriausiosios rinkimų komisijos priimtą sprendimą atidėti „tvarkiečių" lyderio, Prezidento R. Pakso įregistravimą kandidatu į Seimą. „Toks sprendimas ne tik parodo, kad Vyriausioji rinkimų komisija labai laisvai interpretuoja Seimo rinkimų įstatymą, jį sąmoningai pažeidžia, bet ir tarnauja suinteresuotoms jėgoms, kurios bet kuria kaina jau devinti metai siekia 2003 metais prasidėjusį perversmą ir valstybės užvaldymą įtvirtinti kaip Lietuvos valstybės ir jos piliečių gyvenimo normą", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas.

 

Politiko teigimu, partija įstatymų nustatyta tvarka ketina apskųsti tokį Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir tą ketina padaryti jau rytoj.

 

Kai kurių teisės ekspertų vertinimu, Vyriausioji rinkimų komisija, motyvuodama būsimu Konstitucinio Teismo sprendimu, priėmė ne teisinį, bet politinį sprendimą. Teisininkų teigimu, vadovaujantis šiandien galiojančiais įstatymais, jokių teisinių priežasčių išskirti R. Paksą iš registruojamų kitų partijos kandidatų sąrašo nebuvo ir toks veiksmas neabejotinai vertintinas kaip LR Seimo rinkimų įstatymo pažeidimas.

 

Kaip jau minėta anksčiau, partija dar rugpjūčio 22 dieną įregistravimui yra pateikusi partijos kandidatų sąrašo daugiamandatėje rinkimų apygardoje dokumentus.

 

Pirmasis sąraše - partijos lyderis, Prezidentas Rolandas Paksas. Toliau visame sąraše - ne tik ne vienus metus partijos labui dirbantys jos nariai, bet ir septyni aktyvūs jos rėmėjai, profesoriai, mokslų daktarai, visuomenėje gerai žinomi šalies piliečiai. 93 procentai kandidatų turi aukštąjį išsilavinimą, kas trečia kandidatė - moteris.