Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 09 24
Pagarbos žmogui ir menui kūrybos popietė

Vilniaus mokytojų namų Didžiojoje salėje su dideliu pasisekimu įvyko mūsų partijos bičiulės partijos Tautinių mažumų komiteto pirmininkės Ninos Šesternikovos kūrybos vakaras „Dėkinga Tau". Susirinkusiųjų keturių šimtų žiūrovų salėje dvi valandas netilo smuiko, fleitos,rojalio muzika, žiūrovai klausėsi lyrinių romansų, grožėjosi teatralizuotais šokiais. Popietės vedančioji Nina Šesternikova patraukė klausytojų dėmesį savo kūrybos eilėraščiais. Jos su jausmu perskaitytas gamtos, meilės, pagarbos žmogui eiles lydėjo meninių kolektyvų pasirodymai. Kūrybos popietėje sėkmingai buvo sujungtas lyriškumas ir meilė savo artimui, nes iš esmės šią savo kūrybos popietę N. Šesternikova skyrė pagerbti neseniai anapilin išėjusią savo mamą.

Susirinkusiųjų dėmėsį patraukė personalinė popietės vedėjos foto paroda „Rudens motyvai". Išties meninių požiūriu vertingų nuotraukų leitmotyvas - brangi mums visiems Lietuva. Nepriklausomai nuo to ar tai Vilniaus centro nuotraukos, ar Naujininkų rajono, laukų ar miškų, vienkiemių ar peizažo - visose matome lyrizmą, pagarbą aplinkai ir žmogui.

Tarp daugiau kaip keturių šimtų susirinkusiųjų į kūrybos popietę buvo nemažai mūsų partiečių, dalyvavo Baltarusijos ir Ukrainos ambasadų atstovai. Pagrindinę žiūrovų ir klausytojų dalį sudarė baltarusių, rusų, bulgarų, žydų, graikų ir kitų tautinių bendrijų nariai. Puiki N. Šesternikovos kūrybos popietė dar kartą sutelkė įvairių tautinių bendruomenių vilniečius, kurių ne viena viešai čia pat salėje išreikškė simpatijas ir paramą partijai Tvarka ir teisingumas.

Už ilgametį ir nuoseklų darbą su tautinėmis bendrijomis N. Šesternikovai širdingai dėkojo Nacionalinių bendrijų namų direktorė Alvyda Gedaminskienė.

Kūrybinės popietės žiūrovas,

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos

Frakcijos Tvarka ir teisingumas narys

Gediminas RUDŽIONIS