Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 11 19
R. Paksas: „Kiekviena tuščių diskusijų diena atitolina konkrečius darbus“

Sprendimai ir diskusijos dėl naujos Vyriausybės, Seimo institucijų formavimo turi būti trumpi, aiškus bei konkretūs. Kitokie - tik atitolina konkrečius darbus, kuriuos vėluojant padaryti laiku, valstybė ir jos piliečiai patirs nuostolius. Tuos įsitikinęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas. „Visiems reikėtų pagaliau suprasti, kad rinkimai baigėsi, kitų artimiausiu metu nebus ir nuo tuščių diskusijų pereiti prie konstruktyvių pasiūlymų ir sprendimų, nes ilgas tarpuvaldis valstybei neduos jokios ekonominės ar politinės naudos. Reikia suremti pečius ieškant konkrečių ir efektyvių valstybės valdymo ir ekonomikos skatinimo, socialinės atskirties mažinimo sprendimų", - sakė politikas, sveikindamas Prezidentės D. Grybauskaitės pasiūlymą A. Butkevičiui formuoti ministrų kabinetą.

 

R. Pakso teigimu, pirmieji svarbiausi naujos valios darbai, vardan kurių bus peržiūrimas ir biudžeto projektas - minimalios algos padidinimas, akcizų degalams subalansavimas, pridėtinės vertės mokesčio lengvatų taikymas kai kuriems pirmo būtinumo produktams.

 

„Prie pirmųjų svarbių darbų prisikirčiau ir renovaciją, tačiau dėl gamtinių sąlygų ypatumų, ji anksčiau kaip pavasarį neprasidės. Privalome tą pauzę išnaudoti tinkamam įstatymų bazės ir kitų teisės aktų parengimui ir tai labai rimtas darbas naujai koalicijai", - sakė vienas iš naujos valdančiosios koalicijos lyderių R. Paksas.

 

„Tvarkiečių" partijos pirmininko vertinimu, ir Lietuvos, ir daugelio Europos valstybių situacija, visuomenės nepasitenkinimas jose šiandien rodo, kad taupymas nėra vienintelė panacėja prieš ekonominės krizės padarinius.

 

„Valstybė turi sudaryti ekonomines paskatas didėti vartojimui vidaus rinkoje, mažinti darbo jėgos apmokestinimą, tačiau svarbiausia - politikai negali į biudžetą žiūrėti kaip į aritmetinių skaičių visumą ir nematyti už jų konkrečių žmonių, jų lūkesčių, riboti jų galimybes dirbti ir užsidirbti", - sakė R. Paksas.

 

Jo teigimu, taupymas taip pat neturėtų būti pamirštas, tačiau taupyti reikėtų ne socialiai pažeidžiamų visuomenės sluoksnių sąskaita, bet taupant valstybės valdymui skiriamas lėšas ir peržiūrint Valstybės investicijų programoje numatytas išlaidas.

 

„Šiandien yra gerokai svarbesnių dalykų negu valstybės institucijų turto atnaujinimo siekiai, naujų kompiuterių įsigijimas ar informacinių sistemų modernizavimas", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.