Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2012 12 15
R. Paksas: partijos siekis – gerovės valstybė

Pagrindinis prieš kelias dienas patvirtintos Vyriausybės programos akcentas - gerovės valstybė. Būtent gerovės valstybės kūrimas yra vienas iš svarbiausių partijos Tvarka ir teisingumas siekių, šeštadienį surengtame partijos kongrese pažymėjo jos pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas.

 

"Valstybės valdymo kokybė, verslo laisvė, konkurencingos ekonomikos auginimas, nedarbo bei emigracijos sumažinimas, mokesčių reforma, socialinis teisingumas, korupcijos panaikinimas, inovacijos mokslo srityje, efektyvus valstybės išteklių panaudojimas, nauja nacionalinė idėja ir dvasinis atgimimas - štai tos kertinės idėjos, siekiai ir tikslai, kurie veda link pasiturinčios, visiems vienodai teisingos gerovės valstybės", - savo pranešime, perskaitytame partijos kongrese, teigė R. Paksas.

 

Trumpai priminęs programines partijos nuostatas - tvarka valstybėje, laisva ir kūrybiška asmenybė, saugus, sveikas ir pasiturintis kaimas, būstas kiekvienam, stabiliai ir pelningai dirbančios smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės, visiems prieinama kokybiška sveikatos apsauga ir švietimas, R. Paksas tvirtino, kad "tik šiandien prasideda pats sunkiausias partijos darbas - turint vienokius ar kitokius valdžios instrumentus, įgyvendinti savo programą".

 

"Šie rinkimai mums suteikė galimybę formuoti valstybės politiką bei įgyvendinti savo siekius. Laukia svarbūs ir neatidėliotini darbai: minimalios algos padidinimas ir darbo jėgos apmokestinimo sumažinimas, konkretūs sprendimai dėl renovacijos valstybės mastu, diskusijos ir tolesni sprendimai dėl naujos atominės elektrinės statybos", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis.

 

Galvodami apie valstybę, ją kurdami kasdien, kasdien kurdami savo šeimos gerovę, į kiekvieną mintį bei savo sprendimą turime įdėti gerokai daugiau širdies, pabrėžė R. Paksas, baigdamas kalbą kongrese.

 Iš www.balsas.lt