Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 01 14
Ministras D.A. Barakauskas domėjosi situacija Ukmergės rajono apylinkės teisme

Sausio 10 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas, kartu su viceministru Žimantu Pacevičiumi ir patarėju Ervinu Raistenskiu lankėsi Ukmergėje, kur susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato darbuotojais, taip pat aptarė situaciją Ukmergės rajono apylinkės teisme. Susitikime su policijos darbuotojais, kuriame taip pat dalyvavo Vilniaus apskrities VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas, Ukmergės rajono meras Algirdas Kopūstas, savivaldybės administracijos direktorius Juozas Varžgalys bei Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rimvydas Lukošius buvo aptarti pareigūnams aktualūs klausimai. Susitikimo metu ministras D.A.Barakauskas pabrėžė policininkų darbo svarbą bei reikšmę, taip pat pažymėjo, jog būtina sudaryti sąlygas toliau tęsti tarnybą pareigūnams, kurie sulaukė pensinio amžiaus.

 

Po susitikimo su pareigūnais vyko posėdis, kurio metu buvo aptarta Ukmergės rajono apylinkės teismo situacija. Jame taip pat dalyvavo Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas, Vilniaus apygardos teismo pirmininkas, Teisėjų tarybos narys Vytautas Zelianka, Nacionalinės teismų asociacijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Atkočaitis, Nacionalinės teismų asociacijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Šarūnas Šoblinskas, rajono apylinkės teismo laikinai einantis pirmininko pareigas Rinaldas Adamonis, teisėjas Evaldas Pašilis ir Vilniaus visuomenės sveikatos centro Ukmergės skyriaus vedėja Elena Mirinavičienė.

 

Posėdyje kalbėta apie situaciją, susiklosčiusią Ukmergės teisme, kai beveik prieš mėnesį pastato sienoje atsitiktinai buvo aptikti du kilogramai gyvsidabrio, taip pat pateikta informacija apie atliktus tyrimus ir jų rezultatus. Esant įtarimams, kad ne visi gyvsidabrio židiniai yra pašalinti, ministras D.A.Barakauskas patarė atlikti dar vieną gyvsidabrio koncentracijos ore tyrimą, po kurio bus galima daryti konkretesnes prielaidas bei imtis atitinkamų veiksmų.

 

Posėdžio metu nutarta atlikti papildomus tyrimus ir gavus jų rezultatus kuo greičiau spręsti teismo patalpų klausimą. Taip pat nutarta ateinančią savaitę Ukmergės rajono ekstremalių situacijų komisijoje svarstyti klausimą dėl ekstremalios padėties skelbimo.