Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 01 24
APTARTI PRAĖJUSIŲ METŲ VALSTYBINĖS PRIEŠGAISRINĖS GELBĖJIMO TARNYBOS DARBO REZULTATAI

Šiandien vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dalyvavo respublikiniame Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM), jam pavaldžių įstaigų ir priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų viršininkų pasitarime.

 

Pasitarimo, kuriame taip pat dalyvavo vidaus reikalų viceministras Žimantas Pacevičius ir visuomeninis ministro patarėjas Stasys Brundza metu buvo apžvelgta gaisrų ir gelbėjimo darbų statistika, tragiškiausi metų gaisrai, analizuojama, dėl kokių priežasčių padidėjo žuvusiųjų gaisruose skaičius.

 

PAGD direktorius vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis susirinkusius supažindino su praėjusių metų Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbo rezultatais ir pristatė šių metų tarnybos veiklos kryptis. R. Baniulis akcentavo, jog svarbiausias tarnybos uždavinys yra kiek galima labiau sumažinti žuvusiųjų gaisruose skaičių.

 

Išklausęs R. Baniulio pranešimą, vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas pažymėjo, kad jis yra patenkintas PAGD darbu ir palinkėjo visiems kartu būti viena komanda. Jis taip pat priminė, jog artimiausiu metu Lietuvos laukia labai svarbus etapas - pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai, pažymėdamas, kad jam teks pirmininkauti visai Europos vidaus reikalų sistemai. „Tai labai plati, daug sričių apimanti sfera," - sakė jis. Ministras D. A. Barakauskas taip pat apžvelgė situaciją dėl šiuo metu Seimui pateikto Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statuto pakeitimo įstatymo.

 

Pasitarime taip pat buvo nagrinėta civilinės saugos veikla, tarnybos problemos, valstybinės priešgaisrinės priežiūros veikla. Pareigūnai supažindinti su artėjančio Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai iššūkiais. Apie apskričių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų bei rajonų priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų veiklą bei problemas kalbėjo šių tarnybų atstovai.