Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 01 29
APDOVANOTI GERIAUSIAI DIRBANTYS LIETUVOS SAVIVALDYBIŲ MERAI

Sausio 29 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dalyvavo savaitraščio „Veidas" surengtoje Lietuvos savivaldybių merų apdovanojimo ceremonijoje, kur pasveikino šiemet geriausiais išrinktus savivaldybių vadovus.

 

„Noriu padėkoti „Veido" komandai, kuri jau eilę metų organizuoja geriausių merų rinkimus - tai išties labai didelis ir svarbus darbas. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visiems aktyviai dirbantiems merams - jūs esate arčiausiai Lietuvos žmonių, pildote Jų lūkesčius, Jūsų dėka Lietuva tampa gražesnė", - sveikindamas apdovanojimo ceremonijos dalyvius sakė ministras D.A.Barakauskas.

 

Geriausių merų rinkimus savaitraštis „Veidas" šiemet surengė jau penktąjį kartą. Daugiausiai naudos savo miestams ir rajonams duodančių merų reitingas buvo sudarytas apklausus visų Lietuvos savivaldybių vadovus, aukščiausio rango valstybės tarnautojus bei verslo organizacijų atstovus.

 

Pirmąją vietą apklausoje dalyvavę respondentai atidavė Utenos rajono merui Alvydui Katinui - jis įvertintas už rūpinimąsi savo savivaldybe, už idėjas, kaip gerinti kraštiečių gyvenimą, už Utenos vardo garsinimą, taip pat už iniciatyvumą ir profesionalią vadybą.

 

Antrasis merų reitinge - Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas, trečiąją vietą užėmė Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.

 

Didžiausias dėmesys sudarinėjant reitingą buvo skirtas savivaldybių vadovų sugebėjimams per metus laiko įgyvendinti idėjas, gerinančias kraštiečių gyvenimą, skatinti verslo plėtrą, pritraukti ES paramą.