Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 02 13
Vidaus reikalų ministras susitiko su Vokietijos ambasadoriumi Lietuvoje

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas šiandien įvykusiame susitikime su Vokietijos Federacinės Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Matthias Heinrich Mülmenstädt aptarė aktualius dvišalio Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimo vidaus reikalų srityse klausimus. Ministras D. A. Barakauskas pasidžiaugė gerais ilgamečiais santykiais su Vokietijos valstybės institucijomis ir išreiškė viltį, kad Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai metu Vokietija pasidalins savo patirtimi ir parems Lietuvą.

 

Ambasadorius M. H. Mülmenstädt taip pat gerai įvertino intensyvų Vokietijos ambasados Lietuvoje bendradarbiavimą su Lietuvos vidaus reikalų ministerija ir įstaigomis prie ministerijos. Kalbėdamas apie pirmininkavimą ES Tarybai, ambasadorius pastebėjo, kad ir didelėms valstybėms pirmininkavimas ES Tarybai yra rimtas iššūkis ir didelę paramą pirmininkaujančioms šalims suteikia ES Tarybos generalinio sekretoriato darbuotojai.

 

Ambasadorius M. H. Mülmenstädt pristatė ministrui D. A. Barakauskui susitikime dalyvavusius Vokietijos ambasados darbuotojus, atsakingus už abiejų šalių santykių plėtojimą vidaus reikalų srityse: savo pavaduotoją Peter Ziegler, o taip pat ryšių pareigūnus Lietuvai, Latvijai ir Estijai - Vokietijos pasienio policijos ryšių pareigūną Sabastian Klaer, Vokietijos kriminalinės policijos ryšių pareigūną Oliver Fricke bei Vokietijos muitinės ryšių pareigūną Dieter Wurche.

 

Vidaus reikalų ministerija ir įstaigos prie ministerijos jau daugiau nei 20 metų sėkmingai bendradarbiauja su atitinkamomis Vokietijos institucijomis.