Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2013 04 05
R. Paksas Vyriausybei siūlo susitarti dėl „Žalgirio“ statuso
Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas laišku kreipėsi į Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių dėl Kauno „Žalgirio" krepšinio klubo.

 

„ Jau kuris laikas esame priversti stebėti kaip naikinamas nacionalinis pasididžiavimas - krepšinio klubas „Žalgiris". Savotiškais įkaitais yra tapę talentingi krepšininkai, treneriai, kiti šios populiarios sporto šakos specialistai. Lietuvos vardą garsinęs „Žalgiris" draskomas finansinių problemų yra atsidūręs ant išlikimo ribos. Tai Lietuvos sporto tragedija", -sakoma laiške. Jame taip pat konstatuojama, kad stebint sporto departamento valdininkams, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis deda visas pastangas gelbėti „Žalgirį", tačiau ši problema negali būti išspręsta tik visuomeninės sporto organizacijos pastangomis.

Laiško autoriaus vertinimu, „Žalgirio" situacija reikalauja ne tik piniginės paramos, tačiau ir principinių sprendimų dėl nacionalinio klubo ateities.„ Šis klausimas negali būti paliktas tik Kauno miesto savivaldybės kompetencijai. Siūlome Vyriausybei susitarti su klubo savininkais dėl „Žalgirio" statuso, skirti finansavimą atskira biudžeto programos eilute ir sukurti visuomeninę tarybą šio klubo globai. Kviečiame parlamentines partijas ir visus geros valios žmones palaikyti šią partijos Tvarka ir teisingumas iniciatyvą", - sakoma premjerui A.Butkevičiui adresuotame laiške.