Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 04 26
Dėl Vilniaus gatvių ir daugiabučių namų kiemų būklės
Po žiemos atsivėręs vaizdas sostinės gatvėse ir daugiabučių kiemuose atskleidžia apgailėtiną Vilniaus tarybos valdančiosios daugumos politikų neveiklumą. Nežiūrint skiriamų biudžeto asignavimų ir ES fondų paramos bandoma teisintis lėšų stygiumi. Situacija kartojasi kasmet. Pradėjus tirpti sniegui gatvės ir kiemai tapo sunkiai pravažiuojami dėl atsivėrusių duobių. Duobėti ir šiukšlini kiemai ir įvažiavimai nesaugūs pėstiesiems, suniokotos vejos. Vaikų žaidimo aikštelės užterštos šunų išmatomis tapo tikrais infekcijų židiniais.

 

Gatvėse po žiemos susikaupę užteršto žvyro ir purvo kiekiai kelia grėsmę sveikatai, kenkia augalams, gadina kanalizacijos sistemas.
Paslaugų įmonių ir jas kontroliuojančių savivaldos institucijų sutartinai santykiai realiai neveikia. Nėra darbų ir paslaugų kokybės kontrolės sistemos. Tai daro milžinišką žalą žmonių gyvenimo kokybei, griauna gyventojų pasitikėjimą pačia savivaldos institucija. Sostinės meras Artūras Zuokas ir jam paklusni valdančioji dauguma realiai nieko nepadarė ir nedaro tinkamai tvarkant gatves ir daugiabučių namų kiemus, apskritai, tenkinant būtiniausius gyventojų poreikius.

 

Sostinės gatvės ir kiemai netvarkomi teisinantis lėšų stygiumi kai, tuo tarpu, iš sostinės biudžeto skiriami milijonai savivaldai nereikalingų avialinijų, taksi bendrovių ir kitų, su gyventojų tiesioginiais poreikiais nesusijusių, projektų finansavimui.

 

Meras A. Zuokas skelbdamas apie lėšų stygių miesto gatvių ir kiemų tvarkymui, besikaupiančių kiemuose šiukšlynų surinkimui, neatsisako minties dėl šimtus milijonų kainuosiančio tikrai nereikalingo vilniečiams Gugenhaimo rūmų projekto, tiek pat nereikalingos apie 700 milijonų kainuosiančios tramvajaus linijos Stotis - Santariškės statybos.

 

Kas gali paneigti, kad po tuo neslypi galimi grupiniai interesai ir net materialinis piktnaudžiavimas?

 

Siūlome ir reikalaujame:

 

Skubiai skirti lėšas sostinės gatvių ir daugiabučių kiemų remontui, Išvalyti iš daugiabučių kiemų per žiemą susikaupusias šiukšles, Išvalyti vaikų žaidimo aikšteles, Nuolat užtikrinti Vilniaus viešose erdvėse higienos normų reikalavimus. Partijos Tvarka ir teisingumas frakcija

 

Vilniaus miesto savivaldybės taryboje

 

Partija Tvarka ir teisingumas siekdama paskatinti sutvarkyti valstybės sostinę skelbia fotografijų konkursą „10 gėdingiausių Vilniaus vietų"

 

Nuotraukas ir komentarus siųsti adresu: centras@tvarka.lt