Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 04 15
Rolando Pakso kreipimasis į opozicinę Liberalų sąjūdžio frakciją dėl Vidaus reikalų ministro D. Barakausko
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje imtasi rimtais argumentais nepagrįstų atakų prieš Vidaus reikalų ministrą Alfonsą Dailį Barakauską.

 

Partija Tvarka ir teisingumas, delegavusi savo atstovą į Vidaus reikalų ministro pareigas, negali taikstytis su bandymais trikdyti Vidaus reikalų ministerijos darbą, kelti sumaištį ir nepasitikėjimą Vyriausybės nariu.

 

Situacija, susidariusi policijos sistemoje dėl finansinių išteklių trūkumo kelia grėsmę viešajai tvarkai bei piliečių saugumui, didina socialinę įtampą policijos struktūrose..

 

Drastiškai sumažintas policijos biudžetas ir pareigūnų skaičius neleidžia deramai vykdyti kai kurių funkcijų, dėl darbuotojų trūkumo padidėjęs krūvis paralyžiuoja operatyvų ir efektyvų nusikaltimų ištyrimą.

 

Mes besąlygiškai remiame ministro išsakytą principinę nuostatą dėl būtinumo padidinti atlyginimus policininkams ir užtikrinti pareigūnams tvirtas socialines garantijas.

 

Policijos problemų sprendimas šiandien yra vienas svarbiausių valstybės reikalų.

 

Partija Tvarka ir teisingumas dirba keturių partijų valdančiojoje koalicijoje, todėl valstybės biudžeto asignavimų peržiūra yra ne vieno ministro, o viso Ministrų kabineto ir valdančiosios Seimo daugumos prerogatyva.

 

Lietuva ruošiasi pirmininkauti Europos sąjungos Tarybai, todėl laikas suvokti savo atsakomybę.

 

Mūsų politikų tikslas - sukurti skaidriai bei efektyviai veikiančią policijos sistemą, užtikrinti orų pareigūnų atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

 

Alternatyvos nėra nė vienai šių principinių nuostatų, todėl kreipiuosi į opoziciją susilaikyti nuo pigaus populiarumo vaikymosi ir sutelktai palaikyti mūsų pastangas dirbti valstybės labui.