Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 05 20
R. Paksas: „Neveikiantis Nidos oro uostas- dar vienas mūsų netaupumo ir neatsakingumo pavyzdys“
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas laišku kreipėsi į Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių dėl Nidos oro uosto atgaivinimo.

 

Pasak R.Pakso, Nidos oro uostas jau šiandien galėtų priimti mažąją aviaciją - sportinius, turistinius lėktuvus, skatinti Vakarų Lietuvos regiono turizmo plėtrą Skandinavijos šalių kryptimi ir tai nepareikalautų sudėtingų tiek finansinių, tiek aplinkosauginių sprendimų. Ypatingai jautrus - Kuršių Nerijos kaip unikalaus grožio gamtos kūrinio išsaugojimo aspektas, tačiau šiuo požiūriu, Nidos oro uostas yra visiškai nepavojingas.

 

Lietuvoje susiklosčiusi paradoksali ir nepriimtina situacija: visos suinteresuotos šalys jau seniai sutaria, kad Nidai oro uosto reikia, tačiau iki šiol klausimas nėra pajudėjęs iš „mirties taško".

 

„Ne kartą asmeniškai teko aptarti Nidos oro uosto problemą ir su Neringos savivaldybės vadovais, ir su Krašto apsaugos bei Aplinkos ministerijų atstovais, Civilinės aviacijos administracija. Ypatingai suinteresuoti pozityviu sprendimu Lietuvos aeoroklubas ir visa aviacijos bendruomenė. Tačiau tam priešinasi Valstybės saugomų teritorijų tarnybos pareigūnai.

 

Neveikiantis Nidos oro uostas, tai dar vienas mūsų netaupumo ir neatsakingumo pavyzdys. Būtina jau artimiausiu metu suburti specialistus ir visų suinteresuotų šalių atstovus aptarti šį klausimą, ir Vyriausybėje priimti sprendimus dėl Nidos oro uosto ateities" - sakoma Rolando Pakso laiške Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui.