Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2013 05 20
Rolandas Paksas: „Koalicijos partneriai neturėtų vilkinti teisingumo atstatymo“
„Nuo Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo, pripažinusio, kad Lietuvos politinė nomenklatūra, uždraudusi man aktyviai dalyvauti šalies politiniame gyvenime, pažeidė Tarptautinę Žmogaus Teisių Konvenciją, prabėgo jau daugiau nei dveji metai, tačiau susidaro įspūdis, kad toji nomenklatūra valdo ir toliau" - taip, vertindamas Seimo Konstitucijos komisijos neapsisprendimą ir Strasbūro teismo sprendimą ignoravimą bei teisingumo atstatymo vilkinimą, sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

 

„Nenuostabu, kad tokios taktikos anksčiau laikėsi teisingumo visada bijoję konservatoriai, tačiau koalicijos partnerių, kurie Konstitucijos komisijoje sudaro daugumą, elgesys ir stebina, ir neramina. Nesinorėtų manyti, kad delsdami įgyvendinti Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimą, kažkas tikisi palengvinti sau gyvenimą, galbūt, išvengti konkurencijos", - kalbėjo politikas.

 

 

R. Paksas tikisi, kad taip nėra ir, kad Darbo (leiboristų) ir Socialdemokratų partijoms bei Lenkų rinkimų akcijai teisingumas nėra vien tuščias žodis ir kad dabartinė keturių partijų partnerystė grindžiama bendromis vertybėmis, o ne užkulisiuose sudarinėjamais politinias sandoriais.

 

 

„Raginu valdančiosios koalicjos partnerius nebevilkinti Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo įgyvendinimo ir dar šioje sesijoje pateikti Seime priimti reikiamus teisės aktus", - politikus viešai paragino R. Paksas.