Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 05 20
Rolandas Paksas partiečiams: „Situacija yra nuostabi“
Politinių jėgų, norinčių jungtis su partija Tvarka ir teisingumas yra ne viena, bet su nerimtais ir abejotinų ketinimų turinčiais partneriais jai nepakeliui. „Mes esame stiprūs, galingi ir jeigu su kuo nors susijungsime, tai tik geresnio darbo vardan", - praėjusį penktadienį vykusiame susitikime su partijos Klaipėdos apskrities skyrių aktyvu sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas. Susitikime, kuriame be R. Pakso dalyvavo jo pavaduotojai Juozas Imbrasas, Petras Gražulis, Kęstas Komskis, Vytautas Kamblevičius, Rimas Ručys, aptartos partijos aktualijos ir perspektyvos.

 

„Mūsų partijai buvo visokių situacijų. Šiandienė yra nuostabi: mes esame valdžioje, turime du ministrus, du aktyviai dirbančius europarlamentarus, būrį savivaldybėse dirbančių žmonių. Džiaugiuosi, kad mūsų partijos nariai yra pasiekę politinę brandą ir esu įsitikinęs, kad, daugiau nedelsdami nė vienos dienos, mes turime toliau eiti savo keliu - partijos Tvarka ir teisingumas keliu", - kalbėjo „tvarkiečių" lyderis.

 

Jis apžvelgė prieš pora mėnesių prasidėjusių, o vėliau partijos Tvarka ir teisingumas iniciatyva sustabdytų derybų su Darbo partija priežastis, pabrėždamas, jog nesant pasitikėjimo nuo pat pradžių negali būti kalbos apie tolesnį procesą. „Tai buvo galimybė mums šiek tiek „išsigryninti" ir pakelti sąmoningumo lygį", - pastebėjo R.Paksas.

 

Europarlamentaras J. Imbrasas pasidžiaugė, kad partiečiai oriai išlaikė solidumo egzaminą ir susitelkę bendram darbui gali pasiekti gerų rezultatų.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos skyriaus koordinatorius Valerijonas Bernotas patikino, jog skyriai yra nusiteikę dirbti ir siekti gerų rezultatų artėjančiuose Prezidento bei Europos Parlamento rinkimuose, kuriuose „tvarkiečiai" tikisi laimėti ne mažiau mandatų nei turi dabar.

 

Susitikime daug dėmesio skirta partijos programos įgyvendinimui. „Padirbėję daugiau kaip pusmetį naujojoje daugumoje, matome, kad daug kur esame gerokai stipresni už kai kuriuos koalicijos partnerius, nes nesivaikome pigaus populiarumo. Nesame patenkinti visa vyriausybės veikla ir labai atidžiai svarstome, ar galėsime įvykdyti tai, ką esame žmonėms prieš rinkimus pažadėję", - sakė TT partijos pirmininko pavaduotojas K. Komskis, palankiai įvertinęs partijos deleguotų Aplinkos ir Vidaus reikalų ministrų veiklą.

 

Susitikime diskutuota apie partijos plėtrą, aktyvesnį skyrių darbą, jungimosi su kitomis partijomis galimybes, visą Lietuvą kamuojančias migracijos, ypač Lietuvoje mokslus baigusio ir svetur dirbti išvažiuojančio jaunimo, problemas. „Mes negalime būti žmonių paruošimo kitoms šalims valstybe - tai pernelyg brangu ir netoliaregiška", - sakė R. Paksas.

 

Apie būtinybę pirmiausia investuoti į žmogų, į galimybę sukurti pridėtinę vertę gyvenimo kokybei gerinti diskuota ir kituose tądien Klaipėdoje vykusiuose susitikimuose - su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku, bendrovės „Klaipėdos Smeltė" vadovais, Klaipėdos universiteto bendruomene.